fbpx
Turbinos tvarkymas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Turbinos tvarkymas Kaune – ką svarbu įvertinti renkantis servisą?

Turbina keista vos prieš keletą mėnesių, o trauka – ir vėl dingo. Ką daryti? Kodėl problema kartojasi? Tai klausimai, kuriuos, deja, bet iš atvykstančių naujų klientų girdime gana dažnai. Dėl šios priežasties, nuolat jums kartojame – turbina pati savaime genda ypatingai retai. Didžioji dalis turbinos gedimų nutinka dėl kitų automobilio darbo sutrikimų ar netinkamos priežiūros. Tad, raginame prisiminti, jog turbinos tvarkymas Kaune visada turi prasidėti nuo išsamios automobilio diagnostikos.

4 dažniausios turbinos gedimo priežastys

Turbinos gedimo ir traukos problemų atsiradimo priežasčių gali būti daugybė. Kai kurias jų sąlygoja transporto priemonės amžius ir nusidėvėjimas, kitas – netinkama priežiūra ar nekokybiškai atliktas automobilio remontas. Vis dėlto, dažniau pasitaikančių turbinos gedimo priežasčių sąraše galime išskirti šias:

  • užsikimšęs kuro filtras.
  • užsikimšęs oro filtras.
  • sutrikęs katalizatoriaus darbas.
  • oro srauto matuoklio gedimas.

Plačiau apie kiekvieną iš šių gedimų bei pasikartojančias turbinos problemas galite skaityti ČIA.

Kokius veiksnius svarbu įvertinti renkantis servisą?

Siekiant išvengti nemalonių, papildomas finansines išlaidas bei laiką švaistančių situacijų, dalinamės patarimais apie tai, ką svarbu įvertinti renkantis servisą. Žemiau aptariame 5 svarbiausius veiksnius, galinčius padėti atsirinkti kokybiškas paslaugas teikiančias transporto priemonių remonto dirbtuves.

1) Garantija atliktiems darbams

Turbūt visi sutiksime, jog garantija ne tik suteikia saugumo ir užtikrina kiek ramesnę ateitį, bet ir atspindi darbų kokybę. Juk meistras, kurio vienintelis tikslas greičiau atlikti darbą ir pasiimti pinigus tikrai nesuteiks automobilio remontui garantijos. Tuo tarpu pasirinkę servisą, kuriame gausite darbų garantiją, net ir pasikartojus turbinos gedimui papildomų išlaidų nepatirsite. Tad rinkdamiesi servisą, visuomet pasidomėkite ar atliktiems darbams bus suteikiama garantija.

2) Naujausia įranga

Seniai praėjo laikai, kai kelių įrankių pagalba buvo galima sutvarkyti visus automobilio gedimus. Sparčiai tobulėjant šiuolaikiniams automobiliams, privalo tobulėti ir įranga, skirta jų remontui. Šiandien kokybiška diagnostinė įranga ir kompiuterinės programos būtinas kiekvieno aukštais standartais besivadovaujančio serviso atributas. Klausiate kodėl? Taupant laiką, finansus bei siekiant išvengti subjektyvių ir neteisingų meistro išvadų dėl gedimo, pažangi įranga leidžia išsiaiškinti tikslius gedimus ir visas reikiamas paslaugas gauti vienoje vietoje.

3) Patyrę, geras rekomendacijas turintys specialistai

Žinoma, kokybiškai atlikti kompiuterinę diagnostiką ir nustatyti net smulkiausius gedimus gali tik patyrę, atsakingi ir savo darbą išmanantys meistrai. Geriausias būdas tą įvertinti – ieškoti rekomendacijų. Klausykite draugų, artimųjų ir pažįstamų patirčių, ieškokite informacijos internete.

4) Kokybiškos, gerai vertinamų gamintojų detalės

Norint džiaugtis ilgalaikiais remonto darbais, itin svarbu kokybiškos automobilio detalės. Jei automobilių servise jūsų senos ir neveikiančios automobilio dalys bus pakeistos į nekokybiškas arba naudotas ir netinkamai restauruotas dalis, suremontuotas automobilis gali važiuoti trumpai. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad nekokybiškos detalės gali pažeisti kitas, gerai veikiančias automobilio dalis.

5) Kokybė svarbiau už kainą

Rinkdamiesi paslaugas visuomet didelį dėmesį skiriame kainai. Visgi, pirmoje vietoje turėtų atsidurti kainos ir kokybės santykis. Pigios paslaugos dažniausiai nepasižymi aukšta kokybe. Tad, jei tą patį gedimą teks tvarkyti ne vieną kartą, sutaupyti tikrai nepavyks.

Turbinos tvarkymas Kaune su ČAPKAUSKAS automobilių servisu

Turbinos tvarkymas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS
ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS.

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.


Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!