fbpx
Turbinų remontas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Turbinų remontas Kaune: 4 priežastys, lemiančios pasikartojančias traukos problemas

Apsilankėte automobilių servise ir atrodo, jog išsprendėte visas automobilio problemas. Tačiau jau po mėnesio nuspaudus akceleratoriaus pedalą, automobilis ne greitėja, o atvirkščiai – jo greitis pastebimai mažėja. Suprantate, jog vėl susidūrėte su traukos problemomis, o pirma mintis atėjusi į galvą – vėl teks keisti automobilio turbiną. Pažįstama situacija? Turbinų remontas Kaune ir pasikartojančios automobilio traukos problemos – patarimais šiomis temomis dalijasi ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISO komanda.

Kokios priežastys lemia pasikartojančias traukos problemas?

Ar automobilio traukos problemos yra tas pats, kas ir turbinos problemos? Neretas automobilio savininkas į šį klausimą atsakytų teigiamai. Tačiau daugiau nei dešimties metų patirtis šiame sektoriuje mums rodo, kad tai tik plačiai vyraujantis mitas. Dažniausiai traukos problemų šaltiniai – užsikimšęs kuro filtras, oro filtras, katalizatorius arba netinkamai veikiantis oro srauto matuoklis, o turbina tėra kitų gedimų rezultatas. Dėl šios priežasties, pakeitus turbiną, bet neišsprendus problemos židinio, traukos problema pasikartos ir vėl.

1) Užsikimšęs kuro filtras

Kuro filtras skirtas apsaugoti kuro sistemą nuo šiukšlių, vandens, cheminių junginių bei mikroorganizmų, kurie patenka kartu su benzinu arba dyzelinu. Dažniausia kuro filtro užsikimšimo priežastis – nekokybiškas kuras bei ne pakankamai dažnas kuro filtrų keitimas. Atkreipkite dėmesį, jog užsikimšęs kuro filtras lems ne tik automobilio traukos problemas, bet darys neigiamą poveikį ir kuro įpurškimo sistemai bei automobilio turbinai, o sugedusi įpurškimo sistema arba nauja turbina kainuos daugiau nei kuro filtro pakeitimas.

2) Užsikimšęs oro filtras

Šios dalies paskirtis – išvalyti orą, patenkantį į variklio uždegimo sistemą. Jei oras nebus išvalomas, sumažės automobilio trauka, padidės kuro sąnaudos bei blogės variklio veikla. Oro filtro pakeitimą galima įvardinti kaip vieną lengviausiai išsprendžiamų traukos problemų veiksnių. Todėl susidūrus su šios dalies problemomis, rekomenduojame kuo greičiau jas išspręsti, o ne laukti kol susidursite su daug rimtesnėmis problemomis.

3) Užsikimšęs katalizatorius

Katalizatorius, kaip ir kiekvienas įrenginys automobilyje, turi savo galiojimo laiką. Nors nėra vieningai sutariama, kas kiek kilometrų reikėtų jį keisti, tačiau vidutiniškai katalizatorius efektyviai dirba nuo 150 tūkst. iki 180 tūkst. kilometrų, jei nėra kitų nesklandumų automobilyje. Užsikimšęs automobilio katalizatorius ne tik sumažins automobilio trauką, bet ir neigiamai veiks kitas automobilio dalis. Viena iš jų – turbina.

4) Oro srauto matuoklis

Šiuolaikiniame automobilyje esantis oro srauto matuoklis reguliuoja oro masės patekimą į variklį. Sugedus oro filtro matuokliui, siunčiama neteisinga informacija į automobilio kompiuterį ir todėl apskaičiuojamas netinkamas reikalingo įpurkšti kuro kiekis. Šios dalies gedimas gali būti pastebimas atliekant kompiuterinę diagnostiką.

Pasikartojančių traukos problemų sprendimas

Pasikartojančios traukos problemos dažniausiai yra prastai atliktos, arba iš viso neatliktos diagnostikos padarinys. Neretai klientai, taupydami savo laiką, nėra linkę gilintis į automobilių gedimo priežastis ir patiki jų sprendimą pasirinktam meistrui ar servisui. Kai kurie jų – išsprendžia tik paviršinę problemą. Toks remontas nebus ilgaamžis ir jau po kelių mėnesių galite vėl susiduri su tomis pačiomis problemomis. Siekiant, kad automobilio gedimai nesikartotų, būtina surasti pagrindinę gedimo priežastį ir ją panaikinti.

Tad nepagailėkite laiko išsiaiškinti, ar prieš pradėdami remonto darbus, meistrai skyrė pakankamai dėmesio gedimų diagnostikai. Tik tokiu atveju sutaupysite ne tik savo jėgų, bet ir išvengsite papildomų finansinių išlaidų.

Turbinų remontas Kaune – ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISE

Turbinų remontas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Dešimties metų patirtį turbinų ir traukos problemų šalinime turinti ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISO komanda siekia, kad teisingos mūsų specialistų priežiūros dėka, jūsų mašina nė nesusidurtų su panašaus pobūdžio gedimais. Vis dėlto, nutikus taip, kad mus aplankote jau su sutrikusia mašinos trauka, pasirūpinsime, kad gedimo priežastys būtų diagnozuotos iš karto, o gedimas pašalintas pirmojo apsilankymo metu.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir pripažintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Remontui suteikiame 6 mėnesių garantiją.


Daugiau serviso naujienų ir patarimų sekite mūsų Facebook paskyroje.