Automobilių servisas

  • ČAPKAUSKAS automobilių servisas atlieka visus serviso darbus: nuo perdegusios automobilio žibinto lemputės pakeitimo iki automobilio važiuoklės, turbinos, ratų montavimo ar suvedimo paslaugų. Rinkoje esame virš 11 metų ir galime pasiūlyti itin platų automobilių paslaugų spektrą. Tai įvairūs automobilių taisymo ir priežiūros darbai, kompiuterinė diagnostika, komercinių ir lengvųjų automobilių taisymas. Ilgametę patirtį turintys mūsų specialistai nuolatos tobulina savo kvalifikaciją, siekdami užtikrinti maksimalią teikiamų paslaugų kokybę.
  • Ilgas sąrašas kokybiškos technikos ir įrangos užtikrina greitai – čia pat servise – atliekamas paslaugas kokybiškai. Turimi partneriai, aprūpinantys servisą kokybiškomis darbo priemonėmis ne tik padeda mūsų komandai dirbti kokybiškai, bet ir užtikrina kokybišką automobilio darbą ilgiau.  
  • Mes suprantame, kad kiekvienam jūsų – automobilis svarbiausias, tad stengiamės iš anksto suderinti laiką, atliekamus darbus, teikiame rekomendacijas ir lanksčią kainodaros sistemą.