fbpx
automobilio remontas Kaune

Automobilio remontas Kaune – kaip pasirinkti patikimą autoservisą?

Automobilio remontas – tai tema, kurią gvildenti norisi kuo rečiau. Vis dėlto, siekdamas išvengti gedimų arba išspręsti jau ištikusias mašinos bėdas, kiekvienas vairuotojas turi priimti sprendimą, į kieno rankas patikėti savo transporto priemonės priežiūrą. Kadangi per daugiau nei 10 metų darbo patirties matėme ir girdėjome gausybę įvairių – tiek gerų, tiek blogų – klientų patirčių, istorijų bei remonto darbų pavyzdžių, šiandien savo sukaupta išmintimi norime pasidalinti su tais, kurie tebėra patikimų specialistų paieškos kelyje. Tad, automobilio remontas Kaune – kaip pasirinkti patikimą meistrą ar autoservisą?

5 patarimai, kad automobilio remontas Kaune būtų nebaisus

Išrinkome ir pateikiame 5, mūsų nuomone, svarbiausius veiksnius, kuriais turėtumėte vadovautis profesionalių ir atsakingą požiūrį į darbą turinčių specialistų bei servisų paieškoje. Trumpai ir aiškiai – tai garantija, kokybė, tvarka ir pagarba klientui.

1) Atliktiems darbams – kokybės garantija.

Rinkdamiesi automobilių servisą pasidomėkite, ar už atliktus darbus bus suteikiama paslaugų kokybės garantija. Jei servisas nebijo prisiimti atsakomybės už savo atliktus darbus, galima daryti prielaidą, kad meistrai dirbdami vadovaujasi aukštais kokybės standartais, siekia patikimumo. Priešingu atveju, patekus pas greito uždarbio tesiekiantį meistrą, jau po kelių mėnesių ar net savaičių gali tekti ieškoti naujo autoserviso, taip sugaištant dar daugiau laiko ir pinigų.

2) Kaina – ne svarbiausias kriterijus.

Natūralu, kad visi norime sutaupyti, o galimas remonto išlaidas mieliau skirtumėm laisvalaikio pramogoms ar atostogoms. Tad, atitinkamai, dažnai galime išgirsti, kad meistro ar serviso pasirinkimo kriterijumi buvo žemiausia paslaugų kaina. Vis dėlto, reikia suprasti, kad žemesnė kaina nereiškia, kad jums pavyks sutaupyti.

Nors gali skambėti paradoksaliai, tačiau apsilankius pigiausias paslaugas teikiančiame automobilių servise išlaidos bus tik didesnės. Pigiai atliktas darbas nepasižymi kokybe. Dažniausiai vietos, kuriose siūlomos itin pigios paslaugos, neturi kokybiškos diagnostinės įrangos, galimybių nustatyti tikslų gedimą, vadovaujasi prielaidomis, o ir gedimo šalinimo darbuose naudoja pigiausias, ilgaamžiškumu nepasižyminčias detales. Tad, jau greitu metu jums vėl teks keliauti į remonto punktą, ko pasekoje išleisite ne tik didesnę sumą pinigų, bet ir sugaišite daug brangaus laiko.

3) Požiūrį į darbą iliustruoja serviso aplinka.

Apie automobilių serviso standartus galima spręsti vien į jį atvykus. Jei jame vyrauja netvarka – mėtosi darbo įrankiai, akumuliatorių baterijos, nereikalingos padangos ir kiti akivaizdžiai ne savo vietose sukrauti daiktai, galite pasidaryti išvadą, kad panašiais principais bus tvarkomas ir jūsų automobilis.

Tvarkingame ir atsakingai dirbančiame servise ne tik visi įrankiai turi turėti savo vietas, bet ir po automobilio remonto likusios aplinką teršiančios detalės bei alyva turi būti talpinama į tam skirtas talpas, o jos išvežamos jų perdirbimu ar utilizavimu užsiimančioms įmonėms. Nors iš pažiūros tai gali pasirodyti su remontu nesusijusios detalės, tačiau būtent jos geriausiai iliustruoja serviso požiūrį į jį supančią aplinką, darbą bei klientą.

4) Svarbu įranga ir detalės.

Nors specialisto įgūdžiai yra neatsiejama kokybiškai atlikto automobilio remonto dalis, tačiau ne mažiau svarbu ir įranga bei detalės, kurias jis naudoja savo darbui. Pirma, kokybiškam gedimo pašalinimui būtina jo diagnostika – ne meistro prielaidos, o konkrečios problemos atradimas. Atitinkamai, servise turi būti gedimų diagnostikai naudojama speciali įranga ir kompiuterinės programos. Antra, tik kokybiškos detalės, naudojamos šalinant jūsų automobilio gedimus užtikrins, kad jis nepasikartos, o automobilis veiks sklandžiai ir patikimai dar keliasdešimt ar net kelis šimtus tūkstančių kilometrų į priekį.

5) Saugokite savo laiką.

Šiandien laikas yra bene svarbiausias mūsų turimas resursas. Turbūt sutiksite, kad net ir gera paslaugų kokybė, nublanksta, jei jų reikia laukti neapibrėžtą ir nepagrįstai ilgą laiko tarpą. O tai ypač svarbu mašinos remonto atveju. Juk jos dėka kasdien galime nuveikti tiek daug! Praktikoje pasitaiko atvejų, kai autoservisai nederina laiko su klientais ir visus užsakymus priima vienu metu. Atitinkamai, jums automobilio tenka laukti savaitėmis.

Tad renkantis automobilių meistrą ar autoservisą, rekomenduojame iš anksto aiškiai apsibrėžti remonto darbų laikus. Taip pat – pasidomėkite ir pakaitiniu automobiliu. Dauguma atsakingą požiūrį į klientą turinčių modernių automobilių remonto dirbtuvių savo klientams užtikrins patogų automobilio remonto periodą.

Kokybiškas automobilio remontas Kaune su ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKO AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda tiki, kad rimti automobilio gedimai atsiranda dėl prastos jo priežiūros ar nekokybiškų sprendimų. Mes dirbame tam, kad jūsų automobilis jums tarnautų patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir pripažintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

NEMOKAMA konsultacija ir laiko rezervacija spustelėjus ČIA.

Skaitykite daugiau: