fbpx
Automobilių servisas Kaune - ČAPKAUSKAS turbinų taisymas

Automobilių servisas iš arčiau: video interviu su vadovu Ramūnu Čapkausku

Kaip ir bet kuri kita organizacija, automobilių servisas visų pirma yra žmonės – jų požiūris į darbą, kokybę ir aptarnavimą. Dirbdami komandoje vadovaujamės keliomis pagrindinėmis taisyklėmis, kurias trumpai galime apibrėžti kaip tvarkingą, sistemingą ir atsakingą požiūrį į bet kokį servise atliekamą darbą.

Natūralu, kad komandos formavimo pradžioje šį darbo vertybių pagrindą pakloja serviso įkūrėjas – Ramūnas Čapkauskas. Dėl šios priežasties kviečiame pažiūrėti smagų ir įvairiapusišką interviu su mūsų komandos – ČAPKAUSKAS automobilių serviso – vadovu!

Mūsų automobilių servisas iš arčiau: interviu su Ramūnu Čapkausku

Ramūnas Čapkauskas apie daugiau nei 30 metų automobilių sporto karjerą, BMW ar AUDI, požiūrį į darbą, pirmąsias veiklas ir partnerius, pomėgius bei draugus! Pašnekesiai kartu su ČAPKAUSKAS RACING kolega – Jurgiu Adomavičiumi.

ČAPKAUSKAS automobilių servisas: atsakingas požiūris į Jūsų automobilio priežiūra

Per daugiau nei dešimt metų bendro darbo, įkūrėjo ir vadovo patirtis bei vertybės persidavė ir visai ČAPKAUSKAS automobilių servisas komandai. Siekiame, kad teisingos mūsų priežiūros dėka, jūsų mašina nė nesusidurtų su rimtais gedimais. Vis dėlto, nutikus taip, kad mus aplankote jau su sutrikusia mašinos trauka ar kitomis bėdomis, pasirūpinsime, kad gedimo priežastys būtų diagnozuotos iš karto, o jis pašalintas pirmojo apsilankymo metu.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir pripažintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Remontui suteikiame 6 mėnesių garantiją.

NEMOKAMA konsultacija ir laiko rezervacija spustelėjus ČIA.