fbpx
Automobilio patikra

Automobilio patikra pavasarį – kokius darbus atlikti, norint išvengti gedimų?

Nors šiemet žiemos išvengėme, tačiau, siekiant sumažinti automobilio gedimų tikimybę, atėjus pavasariui vistiek būtina pasirūpinti automobilio patikra ir nudirbti visus sezoninius transporto priemonės priežiūros darbus. Dėl šios priežasties ČAPKAUSKAS automobilių serviso komanda dalijasi sąrašu pavasarinių užduočių, padėsiančių užtikrinti automobilio patvarumą, saugumą bei detalių darbo ilgaamžiškumą.

1) Padangų keitimas

Vienas iš pagrindinių pavasario darbų – padangų keitimas. Vairuotojams žiemą važinėjantiems su dygliuotomis žieminėmis padangomis, įprastai jas reikia iki balandžio 10-osios. Šiemet – iki karantino pabaigos. Vis dėlto, ir nedygliuotų žieminių padangų savininkams nerekomenduojama ilgai laukti. Nors važiuoti su žieminėmis padangomis vasaros sezonu kelių eismo taisyklės nedraudžia, tačiau mes rekomenduojame nedelsti. Šiltuoju metų laiku eksploatuojamos žieminės, iš minkštesnio gumos mišinio, nei vasarinės gaminamos padangos ne tik greičiau sudils, bet ir prailgins jūsų transporto priemonės stabdymo kelią. Būkite saugūs kelyje – į automobilio priežiūrą žiūrėkite atsakingai!

2) Ratų suvedimas

Tikslus ir kokybiškas ratų suvedimas užtikrina stabilų ir saugų automobilio valdymą. Pablogėti šis techninis parametras gali dėl įvairiausių kasdieninių priežasčių, pavyzdžiui, nelygių kelių, kontakto su didesne duobe ar gedimų važiuoklėje. Nevienodai veikiantys ratai neleidžia transporto priemonei tinkamai įsibėgėti, tad nesuvedus ratų sumažėja automobilio manevringumas, sutrumpėja padangų eksploatavimo laikas bei padidėja kuro sąnaudos. Pasinaudokite proga – keisdami ratus kartu atlikite ir suvedimą.

3) Išorės valymo darbai

Nors šią žiemą šalčiai ir slidūs keliai vairuotojų negąsdino, tačiau dėl prevencijos ant kelio vis vien buvo barstoma druska. Periodiškai savo automobilio higiena pasirūpinantys vairuotojai šį punktą gali praleisti, tačiau likusiems norime priminti: atėjus pavasariui, būtini kruopštūs išorės plovimo darbai. Nuplaukite kėbulą, automobilio dugną, variklio skyrių. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai darbai skirti estetiniam automobilio vaizdui, tačiau jų neatlikus automobilio plyšiuose susikaupusios druskos spartins koroziją.

4) Skysčių patikra

Galiausiai, labai svarbu nepamiršti patikrinti ir automobilyje esančių skysčių. Jie ne tik sutepa atskiras automobilio sistemų dalis, bet ir pasirūpina geru jų darbu. Per pavasarinę automobilio apžiūrą rekomenduojama patikrinti ir esant poreikiui papildyti stabdžių, aušinimo sistemos, vairo stiprintuvo, langų plovimo skysčius bei variklio alyvą. Esant poreikiui, šių elementų pildymu, tikrinimu ar keitimu pasirūpins ČAPKAUSKAS automobilių serviso komanda.

SPECIALUS BALANDŽIO PASIŪLYMAS KEIČIANT PADANGAS

Keičiantiems padangas ČAPKAUSKAS automobilių servise, suteikiame 20% nuolaidą ratų suvedimui, o važiuoklės patikros paslaugą DOVANOJAME! Juk esant pažeidimams važiuoklės dalyje, atlikti ratų suvedimą yra tiesiog netikslinga. Suskubkite pasirūpinti savo automobiliu. Pasiūlymas galioja tik iki balandžio 30 dienos! Plačiau skaitykite ČIA.

Automobilio patikra ir remontas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų, tokių kaip MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.


Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!