fbpx
Padangų keitimas

Padangų keitimas ir ratų suvedimas – už specialią kainą. Nepraleiskite!

Kartu su balandžiu atkeliauja ir padangų keitimo sezonas. Nors iki balandžio 10 dienos privalu pasikeisti tik dygliuotas žiemines padangas, padangų keitimas per turėtų nelaukti ir vairuotojų, važinėjančių su nedygliuotomis. Tausokite padangų protektorių, o keičiant padangas, pasitikrinkite ir ratų suvedimą!

Padangų keitimas + ratų suvedimas – už specialią kainą

Padangų būklė, ilgaamžiškumas, taip pat ir mūsų saugumas, automobilio manevringumas bei stabilumas tiesiogiai susiję su ratų suvedimu (geometrija). Dėl šios priežasties, keičiantiems padangas ČAPKAUSKAS automobilių servise, suteiksime 20% nuolaidą ratų suvedimui. ‼️ Tiesa, esant pažeidimų važiuoklės dalyje, atlikti ratų suvedimą yra netikslinga, tad atitinkamai, su ratų geometrijos paslaugomis suteiksime ir NEMOKAMĄ važiuoklės patikros paslaugą.

Keičiant padangas:

  • 20% nuolaida ratų suvedimui.
  • nemokama važiuoklės patikra.

Pasiūlymas galioja iki balandžio 30 d.

Neignoruokite ratų suvedimo svarbos

Klausiate, kodėl jūsų automobiliui gali reikėti ratų geometrijos paslaugos? Atsakome! Pablogėjus šiam techniniam parametrui, automobilis netiksliai atkartos jūsų nurodytus judesius, sumažės jo manevringumas, stabilumas, transporto priemonę pradės „mėtyti“ į šonus. Toks transporto priemonės defektas ne tik trumpina skirtingų automobilių detalių tarnavimo laiką, bet ir gali sukelti skaudžią avarinę situaciją. Ypač – važiuojant slidžiu keliu arba didesniu greičiu.

Neverta pamiršti ir ekonominės ratų suvedimo pusės. Nesuvesti automobilio ratai didina kuro sąnaudas, mažina padangų ir važiuoklės ilgaamžiškumą. Iškraipyti ratai neleis transporto priemonei tinkamai įsibėgėti, dėl šios priežasties važiavimui prireiks daugiau galios, o to padarinys – didesnės kuro sąnaudos. Apskaičiuota, jog esant tinkamam ratų suvedimui, sunaudosite 10 proc. mažiau kuro.

Ratų geometriją reikėtų patikrinti:

  • keičiant padangas.
  • atlikus važiuoklės remontą.
  • įvažiavus į didesnę duobę.
  • periodiškai, jei dažnai važiuojama nelygia kelio danga.

Tad nepraleiskite specialaus pasiūlymo ir ratų geometrija patikrinkite dar šio padangų keitimo sezonu! Ratų suvedimas ČAPKAUSKAS automobilių servise atliekamas su itin pažangiu, maksimalų tikslumą garantuojančiu suvedimo stendu HOFMANN. Plačiau apie jo galimybes skaitykite ČIA.

Padangas keiskite neišėję iš namų

Vis dėlto, visai nesvarbu kiek darbų ir užduočių laukia, šiandien mūsų visų tikslas – judėti kuo mažiau ir itin saugiai. Tad jei neturite kaip saugiai atvykti ir išvykti iš serviso zonos – nevažiuokite. Geriau skambinkite mums telefonu +37068623210, rezervuokite norimas paslaugas telefonu, o jūsų transporto priemonę (-es) iš nurodytos namų ar įmonės aikštelės paimsime ir į ČAPKAUSKAS automobilių serviso zoną pristatysime mes patys. Pakeitę padangas ir atlikę kitus būtinus darbus ją grąžinsime į jūsų nurodytą vietą, taip išvengiant papildomų kontaktavimo grėsmių.

Tiek prieš, tiek po padangų keitimo transporto priemonė bus dezinfekuojama atsižvelgiant į šiandien svarbiausias rekomendacijas. Saugokime vieni kitus. Ribokime judėjimą, venkime išvengiamų susitikimų. 💪

Pasinaudokite padangų saugojimo paslauga

Galiausiai, jei neturite, kur sandėliuoti nuimtų žieminių padangų – tai irgi ne problema. Informuokite apie tai ČAPKAUSKAS automobilių serviso komandą. Mes pasirūpinsime saugiu jūsų žieminių padangų sandėliavimu iki kito žiemos sezono pradžios.

Susisiekite! Padangų keitimas ČAPKAUSKAS autoservise:

  • telefonu +37068623210.