fbpx
automobilių servisas Kaune

Automobilių servisas Kaune: kodėl automobilį patikėti ČAPKAUSKAS AUTOCENTRUI?

Reikalingas automobilių servisas Kaune? Jei ieškote serviso, kuriame būsite aptarnauti greitai, kokybiškai ir už prieinama kainą, kreipkitės į ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komandą.

Na o, jei trūksta argumentų, kodėl visgi verta pasirinkti mūsų servisą, kviečiame skaityti toliau.

  1. Kvalifikuoti specialistai

Vertiname profesionalumą ir dėmesingumą detalėms, todėl mūsų komandą sudaro tik kvalifikuoti ir sertifikuoti specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir praktinius įgūdžius.

Negana to, ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda pasirengusi ne tik atlikti reikiamus remonto darbus, bet ir pasidalinti su jumis patarimais, kurie padės išlaikyti geresnę automobilio būklę ilgiau.

  1. Aukštos kokybės įranga

Servise naudojame moderniausią automobilių servisų įrangą, stendus ir diagnostikos prietaisus, kurių dėka galime greitai nustatyti su kokiu gedimu susiduria jūsų transporto priemonė ir šį gedimą efektyviai pašalinti.

  1. Platus paslaugų spektras

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS klientams gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo perdegusios automobilio žibinto lemputės pakeitimo iki automobilio važiuoklės, turbinos, ratų montavimo ar suvedimo paslaugų. Visi darbai atliekami pasitelkus aukštos kokybės įrangą ir kokybiškas detales, garantuojančias puikius rezultatus. Be to, tvarkome visų markių bei modelių automobilius, todėl nesvarbu, kokią transporto priemonę vairuojate – visuomet esame pasirengę jums padėti.

  1. Orientacija į klientą

Rinkoje esame jau daugiau nei 15 metų, tad puikiai suprantame ne tik technikos subtilybes, bet ir pasižymime puikiais klientų aptarnavimo standartais. Vertiname klientų laiką, todėl stengiamės iš anksto suderinti atliekamus darbus, jų trukmę.

  1. Patikimas partnerių tinklas

Per visą ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS gyvavimo laikotarpį save apsupome patikimais, kokybiškas darbo priemones tiekiančiais partneriais, kurių dėka darbai atliekami tiek greičiau, tiek efektyviau.

  1. Serviso vadovas – profesionalus lenktynininkas Ramūnas Čapkauskas

Konsultuoti ir padėti išspręsti jūsų automobilio problemas pasirengusi ne tik serviso komanda, bet ir serviso vadovas, profesionalus lenktynininkas Ramūnas Čapkauskas. Jis automobilių sporto pasaulyje sukasi virš 30 metų, tad sukauptos žinios efektyviai pasitarnauja sprendžiant automobilių problemas.

Patikimas automobilių servisas Kaune – ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS

Nesvarbu ar susidūrėte su automobilio gedimais, ar norite atlikti periodinę transporto priemonės apžiūrą, kreipkitės į ČAPKAUSKAS AUTOCENTRĄ! Ilgą darbo patirtį sukaupusį ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Patikėkite transporto priemonę profesionalams, kuriais pasitiki automobilių sporto čempionai.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius turbinos remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!