fbpx
Turbinos restauravimas Kaune

Ką rinktis: turbinos restauravimas ar nauja turbina?

Susidūrus su turbinos gedimu, galimi du keliai – turbinos restauravimas arba jos keitimas nauja. Jei sunku nuspręsti, kurį variantą pasirinkti, ČAPKAUSKAS autocentro komanda dalinasi patarimais, kokiu atveju turbiną verčiau restauruoti, o kada rinktis naują.

Turbinos restauravimas ar nauja turbina?

Ko gero, kaip ir daugelyje sričių, tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų bei trūkumų. Naujos, žinomų gamintojų turbinos, be abejo, pasižymi kokybe, patikimumu ir ilgaamžiškumu. Visgi, vienas didžiausių naujos dalies trūkumų – kaina. Lyginant su restauracija, nauja turbina gali kainuoti net dvigubai brangiau.

Tuo tarpu, kalbant apie turbinos restauravimą, pagrindiniu kriterijumi tampa servisas, kuriame atliekamas turbinos remontas. Turbinos restauravimo kokybė priklausys tiek nuo servise naudojamos įrangos, tiek nuo specialistų meistriškumo. Svarbu nepamiršti, jog turbina dirba ekstremaliomis sąlygomis, todėl maksimalus tikslumas tvarkant šią detalę yra ypatingai svarbus.

Tiesa, sprendžiant dilemą, kurį variantą pasirinkti, visų pirma reikėtų įvertinti, ar turbiną vis dar galima restauruoti. Jei turbina yra nusidėvėjusi tiek, jog restauruoti jos nebeįmanoma, beliks vienintelis variantas – pirkti naują dalį. Jei restauruoti dar galima, tuomet imkitės atsakingų tinkamo serviso paieškų. Pirmumą rekomenduojama teikti toms vietoms, kuriose atliktiems darbams suteikiama kokybės garantiją.

Indikatoriai, pranešantys apie turbinos gedimus

  • Iš transporto priemonės ėmė sklisti pašaliniai garsai.
  • Padidėjo automobilio dūmingumas.
  • Išaugo tepalų sąnaudos.
  • Sumažėjo automobilio trauka.
  • Transporto priemonė sunkiai išlaiko didelį greitį.
  • Prietaisų skydelyje įsižiebė įspėjamoji lemputė „Patikrinkite variklį“ (angl. Check Engine).

Pastebėję vieną ar kelis iš šių indikatorių, ilgai nedelskite ir išsiaiškinkite, su kokia problema susiduria jūsų transporto priemonė. Jei pasitvirtino, jog problema – turbinos gedimai, atminkite, jog ši dalis pati savaime negenda. Paprastai turbinos gedimai atsiranda dėl jau seniau automobilyje esančių problemų. Todėl, siekiant, jog turbina tarnautų ilgai ir kokybiškai, visų pirma, reikėtų atlikti profesionalią automobilio diagnostiką bei surasti transporto priemonės gedimų šaltinį.

Turbinų restauravimas ir keitimas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Patikėkite transporto priemonę profesionalams, kuriais pasitiki automobilių sporto čempionai.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!