fbpx
Turbinos remontas - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Turbinos remontas: 7 atsakymai į dažniausiai jūsų užduodamus klausimus

Turbinos remontas – situacija, su kuria susidūrę vairuotojai mums adresuoja daug ir pačių įvairiausių klausimų. Daugiausiai jų atkeliauja iš žmonių, kuriems kelių mėnesių eigoje turbinos ir traukos problemos pasikartoja jau ne pirmą kartą. Siekiant užkirsti kelią bereikalingoms finansinėms Jūsų išlaidoms netikslingam remontui bei sutaupyti Jūsų laiką, ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda surinko dažniausiai klientų užduodamus klausimus ir pateikia atsakymus į juos.

Turbinos remontas ir 7 dažniausiai su juo susiję klausimai

Turbinos remontas - ČAPKAUSKAS automobilių servisas

1) Kaip išvengti turbinos problemų?

Nieko nenustebinsime sakydami, kad tinkamai neprižiūrima technika genda daug greičiau. Netinkamai pasirinktos ar neprižiūrimos automobilių detalės ir priedai, tokie kaip prastos kokybės alyva ar kuras, nepakankamai dažnai keičiami oro filtrai, katalizatoriai ar kitos kuro bei variklio sistemos dalys labai dažnai tampa automobilio turbinos gedimo priežastimi.

Siekiant išvengti tiek turbinos, tiek kitų automobilio dalių gedimų, nepamirškite laiku keisti automobilio alyvą, kuro filtrus, katalizatorius, naudokite tik aukštos kokybės alyvą bei kurą, kuriame yra priedų, padėsiančių kuro sistemai ir purkštukams likti švariems.

2) Per keletą mėnesių turbinos remontas atliekamas jau ne pirmą kartą. Kodėl ji genda pakartotinai?

Šią problemą lemia nekokybiškas automobilio remontas, kai pakeičiama tik turbina, tačiau nėra surandama tikroji gedimo priežastis. Turbina negenda savaime, ji visuomet yra kitos, automobilyje esančios problemos padarinys. Todėl, siekiant, kad pakeista turbina tarnautų ilgai, pirma būtina atlikti detalią diagnostiką ir išsiaiškinti gedimo priežastį. Keisti turbiną rekomenduojama tik pašalinus jos gedimo priežastis.

3) Kiek kainuoja turbinos keitimas?

Paprastai kokybiškas remontas gali siekti nuo šimto iki keleto šimtų eurų. Vis dėlto, kaina neturėtų būti paslaugų pasirinkimo veiksnys. Kartais kiek brangesnis remontas patikimame servise gali pareikalauti kur kas mažesnių išlaidų, nei pakartotinai atliekami nekokybiški remonto darbai.

Turbinos remontas - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

4) Rinktis restauruotą ar naują turbiną?

Teisingai atliktas traukos problemų šalinimas ir nauja, patikimo gamintojo turbina garantuoja ilgaamžiškumą. Vis dėlto – jos kaina kartais gali būti net keletą kartų didesnė už restauruotą.

Tuo tarpu profesionaliai restauruota turbina gali taip pat puikiai atlikti visas savo funkcijas, tačiau šiuo atveju turite atsakingai pasirinkti automobilių servisą, turintį modernią bei šiuolaikišką įrangą ir profesionalią specialistų komandą.

5) Kokios yra dažniausios automobilių turbinų gedimo priežastys?

Turbinos gali gesti dėl pačių įvairiausių priežasčių, tačiau pagrindiniai turbinos priešai yra užsikimšęs katalizatorius, kuro filtras ar oro traukos matuoklis. Tikėtina, kad neprižiūrint šių automobilio detalių, greitai susidursite su turbinos gedimu.

6) Kokie signalai išduoda apie automobilio turbinos gedimą?

Turbinos gedimus galima pastebėti iš įvairų pašalinių faktorių – keistų garsų, suintensyvėjusio automobilio švilpimo, padidėjusio dūmingumo, sumažėjusios automobilio traukos, padidėjusių variklio tepalo ir kuro sąnaudų. Jei pastebite šiuos gedimus, patariame kuo greičiau kreiptis į automobilių servisą. Laiku jų nepašalinus, vėliau gali tekti susidurti su dar didesnėmis problemomis.

7) Ar galima turbiną susiremontuoti pačiam?

Nors internete galima rasti daug pavyzdžių kaip remontuoti turbina patiems, tačiau mes pasisakome prieš tokius remontus. Turbina yra viena sudėtingiausiai taisomų automobilio detalių. Norint atlikti tinkamą jos remontą reikės specialios ir itin tikslios įrangos. Juk 100 tūkst. apsisukimų per minutę besisukanti turbina reaguoja net į patį mažiausią disbalansą!

Turbinos remontas ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISE

Turbinos remontas - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.