fbpx
Įmonės automobilių remontas

Krovininio transporto remontas: 5 požymiai, jog laikas atlikti diagnostiką

Krovininio transporto remontas – tema, su kuria anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas krovininio transporto valdytojas. Tiesa, laiku pastebėjus smulkiuosius gedimus ir juos greitai pašalinus galima išvengti sudėtingų ir brangiai kainuojančių remonto darbų. Dėl šios priežasties ČAPKAUSKAS automobilių serviso komanda dalinasi 5 požymiais, kuriuos aptikus nereikėtų delsti ir iš karto vykti atlikti diagnostiką.

1) Padidėjo alyvos sunaudojimas

Pastebėjote, jog transporto priemonė sunaudoja daugiau alyvos nei įprastai? Didesnį alyvos sąnaudų lygį lemti gali įvairūs veiksniai, tačiau viena dažniausių to priežasčių yra variklio gedimai. Tad pamačius sąnaudų kilimą, rekomenduojame nedelsti ir išsiaiškinti, su kokiomis problemomis susiduria jūsų krovininis transportas.

2) Išaugo kuro sąnaudos

Išaugusios kuro sąnaudos – tai dar vienas požymis, jog jūsų transporto priemonė gali susidurti su kurio nors elemento gedimu. Žinoma, įtakos kuro sąnaudoms gali turėti ir pilamų degalų kokybė, alyvos kokybė, keliai, kuriais važinėjate, padangų slėgis. Visgi, jei manote, kad nė viena iš šių priežasčių negali daryti įtakos kuro sąnaudoms, tuomet vertėtų kuo skubiau apsilankyti pas specialistus.

3) Transporto priemonė ėmė stipriai dūminti

Stiprus transporto priemonės dūmingumas – niekada nėra geras ženklas. Šią problema gali sukelti cilindrų, kuro purkštukų, EGR vožtuvo, turbinos ar kitų kuro įpurškimo sistemos dalių gedimai.

4) Iš transporto priemonės sklinda keisti garsai

Užvedus transporto priemonę, pasigirsta neįprasti garsai – ūžesys, kalimas, beldimas ar kiti? Tai dar vienas indikatorius, jog laikas patikrinti krovininį transportą. Pavyzdžiui, beldimas variklyje gali pranešti apie užterštą alyvą arba susidėvėjusį stūmoklį. O, jei variklyje girdimas krebždesys, gali būti, jog yra pažeistas guolis.

5) Per sunkiai arba per lengvai sukasi vairas

Važiuojant tapo sunku pasukti vairą? O galbūt atvirkščiai – vairas sukasi pernelyg lengvai? Nesvarbu su kuria problema susiduriate, abejais atvejais galite turėti problemų su vairo stiprintuvu, jo siurbliu, arba vairo kolonėlės korpusu. Būtina atlikti diagnostiką.

Krovininio transporto remontas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Krovininio transporto remontasSusiduriate su krovininio transporto remonto poreikiu? Susisiekite su ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma gedimų atsiranda dėl netinkamos transporto priemonių priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų krovininis transportas tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!