fbpx
Įmonės automobilių remontas

Įmonės automobilių remontas ir priežiūra. Kokių paslaugų ieškoti?

Ilgametė ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komandos patirtis rodo, jog įmonės automobilių remontas ir priežiūra dėl žmogiškųjų resursų arba kompetencijų gana dažnai nukrenta į įmonės darbų sąrašo apačią. Atitinkamai, ilgainiui tenka susidurti su dažnesniu remonto poreikiu bei neplanuotomis, didesnėmis išlaidomis.

Siekiant taupyti laiką, finansus bei išvengti neplanuotų incidentų kelyje, automobilių parko priežiūrą rekomenduojama patikėti profesionalams. O jei kyla klausimų, kokių paslaugų ieškoti ir į ką verta atsižvelgti renkantis partnerius, patarimais dalijasi ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda.

Kokius įmonės automobilių parko priežiūros darbus patikėti profesionalams?

 • Planinę automobilių patikrą.
 • Automobilių paruošimą vasaros / žiemos sezonams.
 • Automobilių paruošimą techninei apžiūrai.
 • Remonto darbus, automobiliui susidūrus su gedimu.
 • Draudiminių įvykių administravimą – automobilio transportavimo, draudiminio įvykio išieškojimo, automobilio remonto darbus.
 • Naujų įmonės automobilių apžiūrą.

Ką svarbu įvertinti renkantis partnerius įmonės automobilių parko priežiūrai?

 1. Teikiamų paslaugų spektras

Visų pirma, įvertinkite, kokias paslaugas teikia autoservisas, kuriam ketinate patikėti įmonės automobilių parko priežiūrą. Siekiant, kad remonto darbai būtų atlikti operatyviai ir kokybiškai, rinkitės platų paslaugų spektrą teikiančius partnerius. Tiesa, jei įmonės automobilių parką sudaro ne tik lengvieji automobiliai, įvertinkite ar servisas yra kompetentingas prižiūrėti sunkiasvorį transportą.

 1. Serviso įrangos kokybė

Be abejo, moderni ir kokybiška įranga – vienas svarbiausių patikimo serviso elementų. Dėl šios priežasties, rinkdamiesi partnerius, įsitikinkite, ar jų naudojama įranga užtikrina aukščiausią atliekamų remonto darbų kokybę.

 1. Meistrų profesionalumas

Žinoma, net moderniausia įranga bus mažai naudinga, jei darbus atliks nepatyrę, žemos kvalifikacijos meistrai. Todėl tikrai nereikėtų užmiršti įvertinti ir servise dirbančių meistrų kompetencijų bei patirties.

 1. Partnerių tinklas

Jei norite rasti patikimą ir kokybiškas paslaugas teikiantį autoservisą, įvertinkite su kokiomis įmonėmis jis dirba – kas jiems tiekia detales bei produktus, kas tvarko draudiminius klausimus ir kt. Tikėtina, jog servisai, aplink save subūrę rinkoje žinomų partnerių tinklą, bus linkę išlaikyti aukštą darbų kokybės kartelę.

 1. Operatyvumas

Dėl greito gyvenimo ritmo automobiliai šiandien tampa neatskiriama veiklos dalimi net tose įmonėse, kurių pagrindinė darbo kryptis nėra susijusi su transporto pramone. Tad, bendradarbiaudami su servisu, išsiaiškinkite ar automobiliui susidūrus su gedimu remonto darbai su atlikti greitai ir operatyviai.

 1. Kaštai

Paskutinis sąraše, tačiau ne mažiau svarbus elementas nei kiti, yra darbų kaina. Rinkitės įmones, kurios teikia aiškią kainodarą bei netaiko paslėptų mokesčių.

Įmonės automobilių priežiūra ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

Automobilių parko valdymą patikėkite daugiau nei dešimties metų patirtį turinčiai ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komandai! Mūsų komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Patikėkite transporto priemonę profesionalams, kuriais pasitiki automobilių sporto čempionai.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!