fbpx
Automobilio tvarkymas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Įmonės automobilių priežiūra – kodėl verta rinktis ČAPKAUSKAS automobilių servisą?

Turbūt nesuklysime teigdami, jog įmonėse, kuriose transportas nėra pagrindinė pelną nešanti veikla, įmonės automobilių priežiūra neretai tampa tikra našta tiek darbuotojams, tiek vadovams. Atinkamai, dėl žinių, laiko ar žmogiškųjų resursų stokos reguliarūs automobilio techninės priežiūros darbai ne visuomet atliekami laiku, o tai lemia dažnesnius transporto priemonių gedimus bei neplanuotas remonto išlaidas. Dėl šios priežasties jus kviečiame savo autoparką patikėti tai komandai, kuria pasitiki net ir automobilių sporto čempionai bei profesionalai.

Kodėl verta pasitikėti ČAPKAUSKAS automobilių serviso komanda?

1) Efektyvesnis valdymas

Planuodami reguliarius automobilių priežiūros darbus, tokius kaip ratų ar tepalų keitimas, planinė automobilių patikra, techninę apžiūrą bei kitus darbus, visuomet atsižvelgiame į jūsų laiką ir stengiamės jūsų nė kiek negaišinti. Suderiname įmonei ir jos darbuotojams tinkamiausią laiką, automobilius paimame ir laiku grąžiname į nurodytą įmonės aikštelę, tokiu būdu siekdami, jog verslo procesai galėtų vykti sklandžiai ir nenutrūkstamai.

2) Profesionali priežiūra

ČAPKAUSKAS automobilių servisas rinkoje gyvuoja jau daugiau nei 11 metų, todėl savo klientams galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo perdegusios automobilio žibinto lemputės pakeitimo iki sudėtingų automobilio problemų sprendimų, tokių kaip važiuoklės, turbinos, ratų montavimo ar suvedimo paslaugos. O dėka ilgametę patirtį ir nuolat savo kvalifikaciją tobulinančių meistrų bei modernios ir kokybiškos įrangos darbai mūsų servise atliekami dar greičiau ir kokybiškiau.

3) Operatyvumas

Taip, puikiai žinome posakį: laikas – pinigai. Suprasdami, jog įmonės neveiksnumas dėl transporto priemonių gedimo gali atnešti rimtus nuostolius, neplanuotas jūsų automobilių problemas mūsų profesionalių meistrų komanda stengiasi išspręsti kaip galima greičiau.

4) Stabilumas

Jei nenorite samdyti papildomo žmogaus technikos priežiūrai, tačiau siekiate, jog šiais klausimais visuomet būtų pasirūpinta, savo įmonės automobilių parką patikėkite profesionalams ir pamirškite tokius darbus, kaip transporto priemonių techninė apžiūra, sezoninis padangų keitimas bei draudiminės žalos išieškojimas po draudiminio įvykio.

5) Mažesni kaštai

Automobilių parko priežiūra patikėję profesionalams ne tik užtikrinsite kokybišką jo priežiūrą, bet ir sutaupysite. Pirma, dėl laiku atliktų automobilių patikros darbų jūsų įmonėje suma-ės neplanuotų, rimtų, dideles išlaidas lemiančių automobilių gedimų. Antra, jums nereikės samdyti papildomo personalo, atsakingo už transporto priežiūrą.

6) Patikimas partnerių tinklas visoje Lietuvoje

Platus parterių tinklas visoje Lietuvoje garantuoja, jog įmonės automobiliu kokybiškai ir operatyviai pasirūpinsime bet kokioje situacijoje. Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietovėje būtumėte, ištikus netikėtam automobilio gedimui ar avarijai, užtikrinsime kokybišką jūsų transporto priemonės tvarkymą.

Įmonės automobilių priežiūra ČAPKAUSKAS servise

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS automobilių servisas komanda pasiruošusi padėti sprendžiant visus, su automobilio technine būkle susijusius klausimus.  Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio patikros, apžiūros, remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!