fbpx
Įmonės automobilių priežiūra ir remontas - ČAPKAUSAS AUTOCENTRAS

Įmonės automobilių priežiūra ir remontas: kaip rasti patikimus partnerius?

Norite, jog įmonės automobiliai dirbtų saugiai ir patikimai, o visi periodiniai priežiūros darbai būtų atlikti laiku? Įmonės automobilių priežiūra ir remontu patikėtikite pasirūpinti profesionalams. ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda pataria, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis patikimus partnerius.

  • Servise naudojama įranga

Šiandieniniai automobiliai reikalauja modernių remonto sprendimų, kuriems atlikti reikia kokybiškos ir pažangios technikos. Įvertinkite, kokia įranga naudojama servise ir ar ji bus pakankama jūsų automobilių parko priežiūrai.

  • Profesionalūs meistrai

Žinoma, net moderniausia įranga teiks menką naudą be patyrusių ir kvalifikuotų darbuotojų. Jei abejojate dėl meistrų kompetencijų, galite jų pasiteirauti apie darbo patirtį, sertifikatus ir specializuotas žinias, įvertinti viešojoje erdvėje prieinamus atsiliepimus.

  • Platus paslaugų spektras

Norite, kad jūsų transporto priemonėmis būtų pasirūpinta visapusiškai? Rinkitės servisą, kuris teikia įvairias paslaugas – nuo sezoninės automobilių patikros iki sudėtingesnių darbų. Tiesa, jei jūsų automobilių parką sudaro ne tik lengvieji automobiliai, bet ir sunkvežimiai ar kitos transporto priemonės, įsitikinkite, jog servise remontuojami ir šie automobiliai.

  • Patikimas partnerių tinklas

Sakoma – pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. Rinkdamiesi automobilių servisą, įvertinkite su kokiais partneriais (detalių ar produktų tiekėjais, draudimo bendrovėmis ir kt.) dirba jūsų pasirinktas servisas. Juk šie partneriai neišvengiamai taps ir jūsų partneriais.

  • Skaidri kainodara

Prieš pasirašydami sutartį su naujuoju partneriu, atidžiai perskaitykite jos sąlygas. Įsitikinkite ar visos sąlygos yra aiškiai išdėstytos, ar nėra užslėpta papildomų mokesčių, ar kitų niuansų.

Įmonės automobilių priežiūra ir remontas – ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

Įmonės automobilių priežiūra ir remontas - ČAPKAUSAS AUTOCENTRAS

Jei ieškote patikimų automobilių parko valdymo specialistų, kreipkitės į ČAPKAUSKAS AUTOCENTRĄ! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Patikėkite transporto priemonę profesionalams, kuriais pasitiki automobilių sporto čempionai.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius turbinos remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!