fbpx
Automobilio diagnostika Kaune

Automobilio diagnostika. Kas gresia važinėjant pustuščiu baku?

Įsivaizduokite, jog važiuojant automobiliu užsidega signalinė degalų lemputė – ką darote jūs? Stojate į artimiausią degalinę ir įsipilate kuro? Ar ramiai važiuojate toliau, kadangi puikiai žinote, kiek dar galite nuvažiuoti užsidegus lemputei? Jei priklausote antrajai žmonių grupei ir kurą į automobilį pilate tik tuomet, kai jo lieka vos lašas, patariame šį įprotį keisti. Nepaisant to, jog važiuodami su minimaliu kuro kiekiu galite tiesiog užgęsti kelyje, toks važiavimo būdas taip pat pridarys žalos jūsų automobiliui. Kokia ji ir kada reikalinga automobilio diagnostika? Apie tai pasakoja  ČAPKAUSKAS serviso komanda.

1) Nešvarumai bako dugne

Net ir kokybiškame kure yra nešvarumų, kurie nusėda ir kaupiasi kuro bako dugne. O ką jau kalbėti, jei į automobilį pilamas žemos kokybės kuras. Naudojant bako dugne esantį kurą, nuosėdos ir kiti nešvarumai lemia sunkesnį kuro degimo procesą variklyje. Dėl šios priežasties automobilis gali susidurti su įvairiomis problemomis: užsikimšusiu kuro filtru, sugedusiais kuro siurbliais arba purkštukais, sumažėjusiu variklio galingumu bei greičiau dylančiomis kitomis kuro sistemos dalimis.

2) Bake susidaręs kondensatas

Važinėjant pustuščiu baku taip pat padidėja rizika degalų bake atsirasti kondensatui. Tiesa, šiltuoju metų laiku dėl susidariusio kondensato su problemomis nesusidursite, tačiau atėjus šaltesniems orams tai gali tapti gana rimta problema, kadangi ilgainiui nuo drėgmės ir temperatūrų skirtumų metalinis kuro bakas gali pradėti rūdyti, o variklis tarsi ims čiaudėti.

3) Neatliekama aušinimo ir tepimo funkcija

Taip pat reikėtų nepamiršti, jog degalai ne tik išskiria energiją, bet kartu yra svarbūs ir kitoms funkcijoms palaikyti. Jie sutepa įpurškimo siurblį ir purkštukus bei atlieka aušinimo funkciją. Tad, jei, nuolat važinėjate su minimaliu degalų kiekiu bake, degalų siurblys nebus pakankamai aušinamas bei greičiau dėvėsis.

Siekiant išvengti šių problemų rekomenduojame nelaukti kol įsižiebs signalinė degalų lemputė, stenkitės automobilyje palaikyti bent ketvirtį degalų bako. Visgi, jei pastebėjote, jog susidūrėte su gedimu kuro sistemoje, nelaukite kol problema pasidarys dar didesnė, skubėkite į ČAPKAUSKAS automobilių servisą. Atliksime jūsų automobilio diagnostiką ir greitai bei kokybiškai išspręsime susidariusias problemas.

Automobilio diagnostika ir remontas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS automobilių servisas komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!