fbpx
Ratų suvedimas Kaune

Ar ratų suvedimas būtinas keičiant padangas?

Atėjus balandžiui transporto priemonių vairuotojai skuba žiemines padangas keisti į vasarines. Tiesa, atliekant šią procedūrą, svarbu nepamiršti, jog ratų suvedimas – ne ką mažiau reikalinga procedūra.

Dėl šios priežasties ČAPKAUSKAS automobilių servisas komanda šiandien nusprendė plačiau papasakoti apie šią paslaugą ir paaiškinti, kodėl ją būtina atlikti keičiant padangas.

Kodėl automobiliui reikalingas ratų suvedimas?

Ne retas vairuotojas vis dar tiki, jog praleisdamas ratų suvedimo procedūrą, sutaupys. Deja, realybė yra kiek kitokia. Esant blogam ratų suvedimui trumpėja padangų tarnavimo laikas, o važiuoklės dalys ima greičiau dilti. Atitinkamai, dėl netinkamo ratų suvedimo automobilis sunkiau įsibėgėja, kas lemia padidėjusias kuro sąnaudas. Specialistų teigimu – net iki 10 proc.

Kitas svarbus aspektas, kalbat apie ratų suvedimą, yra saugumas. Atsiradus važiuoklės nuokrypiams nuo gamintojo rekomendacijų, automobilis tampa sunkiau valdomas kelyje, sumažėja jo manevringumas ir stabilumas. O tai ypatingai pavojinga važiuojant dideliu greičiu arba slidžiu keliu.

Kodėl ratų suvedimą rekomenduojama atlikti specializuotame automobilių servise?

Ratų suvedimas reikalauja išskirtinio tikslumo, kurį pasiekti galima tik naudojant profesionalų ratų suvedimo stendą. Neužtikrinus kokybiško rezultato, susidursite su jau anksčiau minėtomis transporto priemonės problemomis – sumažėjusiu stabilumu, manevringumu, išaugusiomis kuro sąnaudomis. Dėl šios priežasties šią procedūrą vertėtų atlikti specializuotame automobilių servise tiek keičiant padangas, tiek įvažiavus į didesnę duobę, po važiuoklės remonto ar dažnai važinėjant nelygia kelio danga.

Rinkoje pirmaujantis ratų suvedimo stendas

ČAPKAUSKAS automobilių servise ratų suvedimą atliekame pažangiu ratų suvedimo stendu – HOFMANN GEOLINER 630. Dėka šio įrenginio, pagaminto laikantis aukščiausių vokiškų standartų, važiuoklės neatitikimus galime pašalinti net milimetrų tikslumu vos per kelias minutes.

Negana to, įrenginio duomenų bazėje talpinamos pačių įvairiausių automobilių modelių, tiek naujų, tiek kelis dešimtmečius skaičiuojančių, techninės specifikacijos ir tikslūs duomenys.

Kokybiškas ratų suvedimas ČAPKAUSKAS autocentre Kaune

Ratų suvedimas Kaune

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS autocentras komanda pasiryžusi visus reikiamus darbus atlikti gretai ir kokybiškai. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius ratų suvedimo, automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!