fbpx
Turbinos gedimo požymiai

4 dažniausi turbinos gedimo požymiai

Esate girdėję, jog turbinos genda dažnai, o jų remontas kainuoja brangiai? Tiesa, jog turbina, kaip ir kitos automobilio dalys, laikui bėgant dėvisi. Visgi galime patikinti, jog tinkamai prižiūrint automobilį ir laiku pastebint pirmuosius turbinos gedimo požymius, pavyks išvengti rimtų ir brangių remonto darbų. Dėl šios priežasties ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda dalijasi tuo, kokie turbinos gedimo požymiai dažniausiai praneša, jog atėjo laikas automobilį vežti į autoservisą.

  1. Sumažėjusi automobilio galia

Sumažėjusi automobilio galia arba dingusi trauka yra vienas dažniausių indikatorių, rodančių, kad jūsų transporto priemonė susiduria su turbokompresoriaus gedimu. Žinoma, automobilio galios mažėjimą gali lemti ir aibė kitų problemų, tokių kaip užsikimšę kuro purkštukai ar variklio kompresijos problemos, tad prieš imantis remonto darbų, būtina atlikti išsamią diagnostiką.

  1. Keisti garsai automobilyje

Kitas ženklas, galintis pranešti apie turbokompresoriaus pažeidimus, yra keisti automobilio garsai. Dažniausiai apie šios sistemos gedimus įspėją švilpimą primenantis garsas. Specifinis garsas įprastai randasi, kai per sutrūkinėjusią tarpinę skverbiasi išmetamosios dujos arba oras. Susidūrus su šia problema vertėtų atlikti profesionalią automobilio diagnostiką, kuri padės išsiaiškinti, kas lėmė turbinos gedimą.

  1. Padidėjęs automobilio dūmingumas

Apie turbokompresoriaus gedimus įspėti gali ir iš automobilio sklindantys melsvos arba pilkšvos spalvų dūmai. Šių spalvų dūmai įprastai susidaro automobilio alyvai patekus į išmetimo sistemą. Tiesa, alyva į išmetimo sistemą patekti gali ne tik dėl turbokompresoriaus gedimų, bet ir dėl vožtuvų sandariklių pralaidumo, susidėvėjusio stūmoklio ar netinkamo klampumo tepalų.

  1. Išsižiebusi įspėjamoji variklio lemputė

Ko gero, vienas iš akivaizdžiausių ženklų, įspėjančių apie variklio problemas, yra automobilio prietaisų skydelyje įsižiebusi įspėjamoji variklio lemputė. Tiesa, ši lemputė tiksliai nenurodo, kas sukelia automobilio problemas. Todėl, pastebėjus šviečiančią lemputę, automobilį reikėtų nugabenti pas profesionalius meistrus, kurie atliks automobilio diagnostiką ir nustatys, su kokiu gedimu susiduria jūsų transporto priemonė.

Turbinos gedimo požymiai. Problemas sprendžiame ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

Jei susiduriate su automobilio turbinos problemomis – jas patikėkite profesionalams! Daugiau nei dešimties metų patirtį turinti ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.