fbpx
Įmonės automobilių priežiūra ir remontas - ČAPKAUSAS AUTOCENTRAS

Turbinos remontas: kokie ženklai įspėja apie jo poreikį?

Ilgametė ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komandos patirtis rodo, jog uždelstas traukos problemų šalinimas ar turbinos remontas dažnai tampa rimtų ir sudėtingų automobilio gedimų priežastimi. Todėl, pastebėję automobilio darbo pakitimus, signalizuojančius apie sutrikimus, ilgai nelaukite ir skubėkite į patikimą automobilių servisą.

Jei nežinote, kokie signalai išduoda apie turbinos remonto poreikį, kviečiame skaityti toliau!

5 ženklai, įspėjantys apie turbinos remonto poreikį

  1. Sumažėjusi automobilio galia

Sumažėjusi automobilio galia laikoma bene dažniausiu indikatoriumi, išduodančiu apie turbinos gedimus. Tiesa, priežasčių, kodėl automobilio galia mažėja arba visiškai dingsta yra daugybė. Šią problemą gali lemti tiek mechaninės transporto priemonės bėdos, tiek elektronikos sutrikimai.

  1. Išaugusios kuro sąnaudos

Padidėjusios kuro sąnaudos įprastai atsiranda dėl aplaidžiai prižiūrimos transporto priemonės arba automobilio dalių gedimo. Pavyzdžiui, sugedusių kuro purkštukų, neveikiančių uždegimo žvakių, įtrūkusio vamzdžio ar turbinos gedimų.

  1. Padidėjęs automobilio triukšmingumas

Girdite, jog iš automobilio sklinda keistas, švilpimą menantis garsas? Didelė tikimybė, jog pro turbinos sutrūkinėjusią tarpinę ar kompresoriaus korpusą skverbiasi išmetamosios dujos arba siurbiamas oras.

  1. Per didelis dūmingumas

Padidėjęs automobilio dūmingumas – tai dar vienas ženklas, pranešantis apie turbinos problemas. Dėl turbinos korpuso įtrūkio arba pažeistos tarpinės alyva gali patekti į išmetimo sistemą. Tokiu atveju, tikėtina, jog išvysite iš automobilio sklindančius melsvos arba pilkšvos spalvos dūmus.

  1. Įsižiebusi įspėjamoji lemputė

Jei prietaisų skydelyje išvydote degančią įspėjamąją variklio lemputę, akivaizdu, jog susiduriate su tam tikrais variklio sistemos gedimais. Tiesa, lemputė nenurodo konkrečios problemos, kuri kamuoja jūsų transporto priemonę. Dėl šios priežasties, pastebėjus šį indikatorių, automobilį rekomenduojama vežti į profesionalų servisą patikrai.

Dėl kokių priežasčių atsiranda turbinos gedimai?

Priežasčių, lemiančių turbinos gedimus yra ne viena ir ne dvi. Šio agregato problemos gali rastis dėl nusidėvėjimo, netinkamos alyvos naudojimo, jos užterštumo arba į turbokompresorių patekusių pašalinių daiktų. Tiesa, dažniausiai turbina yra kitos automobilyje esančios problemos padarinys. Todėl, nustačius turbinos gedimą, būtina atidžiai patikrinti ir kitas automobilio dalis. Kitu atveju, neilgus trukus automobilį gali tekti į autoservisą vežti ir vėl.

Turbinos remontas ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

Turbinos remontas - ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS

Susiduriate su automobilio turbinos problemomis? Patikėkite jas profesionalams! Daugiau nei dešimties metų patirtį turinti ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Norite matyti daugiau naujienų ir automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!