fbpx
SERES atstovybė Kaune

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS – oficiali SERES atstovybė Kaune

Didžiosiose Europos elektromobilių rinkose greitai įsitvirtinę naujos kartos elektriniai automobiliai SERES sparčiai kelią skinasi ir Lietuvoje. Mūsų šalyje susipažinti su šiuo prekės ženklu bei išbandyti SERES automobilius kviečia oficiali SERES atstovybė Kaune – ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS.

SERES – dėmesys saugumui ir ekologijai

Technologijų lopšiu laikomame Silicio slėnyje sukurti ir Kinijoje gaminami naujos kartos elektriniai automobiliai SERES Europos vartotojus pasiekė paskutinį 2020 metų ketvirtį. Pirmiausia šie automobiliai buvo pristatyti didžiosiose Europos elektromobilių rinkose – Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose bei Italijoje. Dėka išskirtinio dėmesio saugumui ir ekologijai naujasis prekės ženklas šiose šalyse buvo sutiktas itin pozityviai. Kaip teigia transporto priemonių kūrėjai, SERES automobiliuose montuojamos kobalto neturinčios ličio geležies fosfato (LiFePO4) baterijos. O šiandien tai yra viena saugiausių ličio baterijų rūšių, užtikrinanti stabilumą ir ilgaamžiškumą. Prieš metus ir Lietuvą pasiekęs prekės ženklas dėl aukštos kokybės, patrauklios išvaizdos ir protingos kainos taip pat sparčiai skinasi kelią mūsų šalyje.

Kompensacijos elektromobiliams įsigyti

Siekiant plėtoti žaląjį transportą mūsų šalyje, Lietuvos respublikos Susisiekimo ministerija tęsia skatinimo programą elektriniams automobiliams įsigyti. Nuo šių metų birželio iki 2026 metų pabaigos tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys gali teikti paraiškas dėl kompensacijų elektromobiliams įsigyti. Šiam tikslui iš „Modernizacijos fondo“ bus skiriama 50 mln. eurų.

Kompensacija bus teikiama tiek naujiems (iki 6 mėnesių), tiek naudotiems (iki 4 metų) elektriniams automobiliams. Pastarosioms transporto priemonėms skiriama 2,5  tūkst. eurų kompensaciją, o naujiems automobiliams – 5 tūkst. eurų.

Daugiau informacijos apie elektromobilių naudojimą skatinančias priemones rasite ČIA.

SERES atstovybė Kaune – ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS

SERES atstovybė Kaune

Domitės elektromobilių technologijomis? O gal galvojate apie elektrinio automobilio įsigijimą? Užsukite į ČAPKAUSKAS AUTOCENTRĄ Kaune, išbandykite sparčiai įsitvirtinančius SERES elektrinius automobilius ir sužinokite apie jų techninius pranašumus.

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE teikiame šias SERES automobilių paslaugas:

  • SERES automobilių pardavimas.
  • SERES bandomieji važiavimai.
  • SERES automobilių garantinė priežiūra.
  • SERES automobilių remontas, diagnostika, periodinė priežiūra.

Apžiūrėti ir išbandyti SERES elektromobilius galite ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE, adresu Elektrėnų g. 8K, Kaunas.

Norite matyti daugiau naujienų ir automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!