fbpx
Automobilių stiklų remontas - AUTOGLASS SERVICE

Automobilių stiklų remontas – komanda, kuria pasitiki automobilių sporto ČEMPIONAI

Į automobilio stiklą atskriejęs akmenukas lange paliko įdaužą? Susidūrėte su nelaimingu atsitikimu kelyje? O gal automobilio stiklai nukentėjo nuo oro sąlygų? Net smulki, vos plika akimi matoma stiklo įdauža ilgainiui gali privesti prie viso stiklo skilimo, galinčio sukelti pavojų tiek automobilio keleiviams, tiek kitų eismo dalyvių saugumui.

Tad, jei susidūrėte stiklų problemomis ir ieškote vietos, kur stiklų remontas būtų atliktas greitai ir kokybiškai – kreipkitės į ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE veikiantį AUTOGLASS SERVICE!

Kokybė, greitis ir patikimumas

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE įsikūręs AUTOGLASS SERVICE orientuojasi į firminių stiklų tiekimą. Todėl nesvarbu, kokį automobilį vairuojate, susidūrus su stiklo pažeidimu, AUTOGLASS SERVICE komanda pasiūlys jūsų transporto priemonei tinkantį variantą.

Negana to, visi stiklų remonto darbai įmonėje atliekami itin greitai. Tad vos po kelių valandų jūsų automobilis jau galės būti kelyje!

AUTOGLASS SERVICE teikiamos paslaugos:

1) Stiklo įdaužų remontas

Nesvarbu, ar automobilio stikle pastebėjote smulkią įdaužą, ar autoįvykio metu skilo stiklas,  AUTOGLASS SERVICE specialistai įvertins stiklo būklę ir pasirūpins visais reikiamais remonto darbais – nuo smulkios įdaužos remonto iki skilusio stiklo keitimo.

Nepamirškite! Jei aptikote stiklo įdaužą, nedelskite ir skubiai išspręskite problemą. Išsiplėtus išdaužai, stiklo remonto nepakaks – jį teks keisti nauju, didesnes išlaidas lemiančiu stiklu.

2) Prekyba automobilių stiklais

AUTOGLASS SERVICE stiklus užsako tiesiai iš gamintojų, dėl šios priežasties servise rasite tik aukščiausios kokybės, sertifikuotus ir visus kokybės standartus atitinkančius gaminius. Negana to, AUTOGLASS SERVICE yra vienas iš pagrindinių pasaulyje pirmaujančios ir jau daugiau nei 25 metus stiklus gaminančios įmonės „Nordglass“ tiekėjų.

3) Mobilusis servisas

Užklupo netikėtas transporto priemonės gedimas? Nedelskite ir susisiekite su AUTOGLASS SERVICE komanda, kuri atvyks į jūsų nurodytą vietą ir padės pašalinti esamus stiklų pažeidimus. Tiesa, jei visų gedimų vietoje išspręsti nepavyks, specialistai pasirūpins jūsų automobiliu ir jį greitai transportuos į servisą tolimesniems remonto darbams.

4) Stiklų tamsinimas

Svajojate apie stilingai atrodantį automobilį? O galbūt norite turėti daugiau privatumo ir apsaugoti savo transporto priemonę nuo ilgapirščių dėmesio? AUTOGLASS SERVICE dirba daugiau nei 15 metų patirtį šioje sferoje turintys specialistai, kurie langų tamsinimo darbus atliks greitai ir kokybiškai.

5) Draudiminių įvykių administravimas

Jei susidūrėte su draudiminiu įvykiu, AUTOGLASS SERVICE komanda pasirengusi pasirūpini visais įvykių administravimo darbais – nuostolių nustatymu, jų pašalinimu bei kompensavimo suderinimu su jūsų draudimo bendrove. Įmonė bendradarbiauja su ERGO, Gjensidige, Compensa, BTA ir kitomis didžiosiomis šalies draudimo įmonėmis.

Kokybiškas automobilių stiklų remontas – AUTOGLASS SERVICE

Jei susidūrėte su automobilio stiklų problemomis – kreipkitės į savo srities profesionalus! ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE įsikūrusi AUTOGLASS SERVICE komanda įvertins problemos mastą ir pasirūpins greitu bei kokybišku stiklų remontu, užtikrinančiu visapusišką saugumą kelyje.

Norite matyti daugiau naujienų ir automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!