fbpx
Automobilio tvarkymas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Automobilio tvarkymas Kaune: 10 dažniausiai Jūsų užduodamų klausimų

Automobilio tvarkymas Kaune – tema, apie kurią kasdien sulaukiame pačių įvairiausių Jūsų klausimų. Dėl šios priežasties, Jūsų patogumui ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS specialistai surinko 10 dažniausiai girdimų klausimų ir pateikia atsakymus į juos.

1) Kokioms automobilio dalims reikia skirti daugiausiai reguliaraus dėmesio ir priežiūros?

Dažniausiai automobilių savininkai susiduria su važiuoklės, stabdžių sistemos, pavarų dėžės, išmetimo sistemos arba elektros sistemos gedimais. Taip pat labai dažnai sulaukiame klientų, kurie skundžiasi turbinos traukos problemomis. Nors gedimų elektros sistemoje ar pavarų dėžėje įprastai nenumatysite, tačiau visų likusių – važiuoklės, variklio, stabdžių – sistemos pakitimus galima pastebėti reguliarios priežiūros metu.

2) Ar suteikiate garantiją automobilio remontui?

Taip! Esame surinkę profesionalią specialistų komandą, naudojame modernią ir šiuolaikišką įrangą, o remontui skirtas detales perkame tik iš pripažintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL, MELLET ir kitų. Atitinkamai, visiems atliktiems darbams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

3) Kodėl automobilį reikia tikrinti reguliariai?

Automobilis dėvisi nuolatos, todėl palaipsniui atsiranda smulkių pakitimų. Jei šie pakitimai nėra laiku pašalinami, jie gali pavirsti didelėmis problemomis. Laiku aptikti smulkūs gedimai ne tik leis išlaikyti gerą automobilio formą, bet ir sumažins automobilio remonto išlaidas bei apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.

4) Kaip pasirinkti patikimą autoservisą?

Nors visi norime sutaupyti, tačiau remonto kaina neturėtų būti pagrindinis aspektas renkantis automobilio servisą. Dažniausiai vietos, kurios siūlo pigias paslaugas, negali pasiūlyti kokybiškos įrangos ar aukščiausios kokybės detalių, todėl gali nukentėti remonto kokybė. Ieškodami kokybiškas paslaugas teikiančios automobilių serviso, pasidomėkite, ar dirbtuvėse už atliktus darbus bus suteikiama garantija. Taip pat išsiaiškinkite ar servise naudojami kokybiški įrankiai ir detalės.

Tiesa, prisiminkite, kad jei užsukus į servisą akis bado didelė netvarka ir chaosas, didelė tikimybė, kad panašiu požiūriu į darbą bus vadovaujamasi ir tvarkant jūsų automobilį. Tad patariame ieškoti tvarkos!

5) Kaip sumažinti automobilio gedimo riziką?

Turbūt nenustebinsime pasakydami, kad siekiant išvengti automobilio gedimų, reikia tinkamai jį prižiūrėti. Svarbu kokybiškos detalės, tepalai, kuras. Ypatingai daug dėmesio reikėtų skirti reguliariam alyvos, dylančių detalių keitimui.

Taip pat, jei pajutote, kad automobilio darbe jaučiami bent menkiausi pakitimai, nedelsdami juos išspręskite. Viena sudilusi automobilio važiuoklės dalis gali neigiamai paveikti sveikąsias.

6) Ar automobilio remontui ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISE reikia užsirašyti iš anksto?

Siekiant taupyti savo brangų laiką, rekomenduojame tai padaryti iš anksto. Taip suderinsime patogų remonto darbų laiką ir pasirūpinsime pakaitiniu automobiliu. Tačiau, jei susidūrėte su smulkiu gedimu, pavyzdžiui, perdegusia automobilio lemputė, ją galime pakeisti ir be išankstinės laiko rezervacijos.

7) Kaip dažnai reikia apsilankyti autoservise?

Tai priklauso nuo automobilio, kurį vairuojate, jo gamintojo rekomendacijų ir amžiaus. Vis dėlto, rekomenduojame patikrą atlikti ne rečiau kaip kartą per pusę metus. Taip bus patikrinti pagrindiniai automobilio techniniai parametrai ir užtikrintas jo ilgaamžiškumas.

8) Ar automobilio diagnostikos pagalba galima nustatyti visus automobilio gedimus?

Atliekant diagnostiką nustatomi gedimai, susiję su  automobilio elektros sistema. Todėl diagnostika nepadės nustatyti mechaninio detalių susidėvėjimo, ar, pavyzdžiui, tokių automobilio dalių, kaip padangos, susidėvėjimo.

9) Ką daryti, jei automobilio skydelyje užsidega viena iš lempučių?

Automobilio skydelyje yra trijų spalvų lemputės – žalios, geltonos bei raudonos. Jei išvydote žalią lemputę, galite nesijaudinti – tai informacinis simbolis.

Geltonos lemputės įspėja apie problemas esančias automobilyje, pavyzdžiui, per mažą alyvos lygį. Raudonos lemputės perspėja apie pavojų – stabdžių sistemos, generatoriaus ar kitą sutrikimą. Tad išvydus geltoną ar raudoną lemputę turite kuo skubiau susisiekti su Jūsų automobilį prižiūrinčiu servisu.

Daugiau apie automobilių skydelyje esančius simbolius galite sužinoti ČIA.

10) Kas kiek laiko reikia keisti automobilio alyvą?

Kaip dažnai keisti automobilio alyvą nurodo automobilio gamintojas. Nauji automobiliai gali puikiai veikti nekeičiant alyvos net iki 50 tūkst. kilometrų. Vis dėto, siekiant užtikrinti kokybišką, ilgaamžį automobilio darbą, mes alyvą rekomenduojama keisti dažniau – nuvažiavus 15 tūkst. kilometrų.

Automobilio tvarkymas Kaune su ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Automobilio tvarkymas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Daugiau nei dešimties metų patirtį turinti ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilio gedimų ir automobilio remonto būtinybė atsiranda dėl netinkamos jo priežiūros ar nekokybiškų gedimų šalinimo sprendimų. Mes siekiame, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Tad nelaukite netikėto gedimo kelyje, laiką periodinei apžiūrai sutarkime jau dabar! Mūsų kontaktus rasite ČIA.