fbpx
Automobilių remontas

Automobilio remontas ir priežiūra: 7 dažniausiai girdimi mitai

Nors bėgant metams automobilių industrija sparčiai tobulėja, automobilių remontas bei priežiūra išlieka apsupti įvairių mitų bei diskusijų.

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda dalijasi 7 dažnai girdimais mitais, kuriais pasitikėti – nerekomenduojame.

1) Alyvos keitimas – kas 30 tūkst. kilometrų

Dalis automobilių gamintojų nurodo, jog alyvą automobilyje reikėtų keisti kas 20–30 tūkst. km. Visgi, ši taisyklė galioja tik naujiems, optimaliomis sąlygomis važinėjantiems automobiliams. Jei vairuojate kelių metų senumo transporto priemonę, nuolatos važinėjate miesto keliais, alyvą reikėtų keisti kur kas dažniau – kas 10–15 tūkst. km.

2) Prieš važiuojant būtina pašildyti automobilį

Tarp vairuotojų vis dar iškyla diskusija – ar reikia automobilį pašildyti prieš pradedant važiuoti? Prieš kelis dešimtmečius neįšildžius automobilio variklio važiuoti buvo praktiškai neįmanoma, tačiau šiandien, dėka modernių sistemų, automobilių šildyti nebereikia, užvedus transporto priemonę galima važiuoti iškart.

3) Naujas automobilis – priežiūros nereikalauja

Šiuolaikiniai automobiliai kuriami taip, kad jų savininkams tektų kuo mažesnė techninės priežiūros našta. Tačiau tikrai nereiškia, jog įsigijus naują automobilį, jam nereikės skirti jokio dėmesio. Norint išsaugoti transporto priemonės ilgaamžiškumą, privalu reguliariai keisti automobilio alyvą, filtrus bei kitus eksploatacinius komponentus.

4) Senesnių metų automobilis sunaudoja daugiau kuro

Ar automobiliui senstant jis ima naudoti daugiau kuro? Jei automobilis nesusiduria su jokiais pažeidimais, stipriai padidėjusių kuro sąnaudų pastebėti neturėtumėte. Na, o jei matote, jog automobilis naudoja daugiau kuro, vadinasi, jog atėjo laikas atlikti automobilio diagnostiką ir išsiaiškinti, kokie gedimai kamuoja transporto priemonę.

5) Remontas mažame servise kainuos pigiau

Šiuolaikiniai automobiliai sudaryti iš sudėtingų sistemų, kurioms pataisyti vien geros mechaniko akies nepakanka. Kokybiškai transporto priemonės apžiūrai ir gedimų šalinimui reikalinga moderni bei brangiai kainuojanti įranga. Todėl, automobilį taisant garažo techniką naudojančiame servise, giluminių problemų neišspręsite, greičiau tik uždelsite problemos sprendimą. O tai vėliau gali lemti rimtus ir brangiai kainuojančius transporto priemonės gedimus.

6) Remontui būtina naudoti tik gamintojo dalis

Ar kokybiškas remontas gali būti atliktas tik naudojant originalias automobilio gamintojo dalis? Žinoma, originalios detalės yra kokybiškos ir ilgaamžės, tačiau, jos taip pat kainuoja brangiausiai. Ilgametė mūsų praktika ir platus partnerių tinklas ne kartą įrodė, jog neoriginalios dalys gali veikti efektyviai ir užtikrinti transporto priemonės ilgaamžiškumą. Visgi, renkantis tokias detales itin svarbu įsigilinti į jų charakteristikas arba šį darbą patikėti profesionalams.

7) Į automobilių servisą – tik atsiradus problemai

Jei norite, jog jūsų automobilis važiuotų be jokių problemų – reguliari jo patikra yra būtina! Periodiškai atliekamos patikros leis išvengti neplanuotų, daug laiko ir finansų atimančių transporto priemonės gedimų.

Automobilio remontas – ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

Automobilių remontas

Susiduriate su automobilio problemomis, o galbūt norite atlikti periodinę automobilio apžiūrą? Susisiekite su profesionalais! Daugiau nei dešimties metų patirtį turinti ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Norite matyti daugiau naujienų ir automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!