fbpx
Variklio remontas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOSERVISAS

5 požymiai rodantys, kad automobiliui reikalingas variklio remontas Kaune

Variklio remontas Kaune! Variklis – bene svarbiausia automobilio sistema, dažnai vairuotojų vadinama automobilio širdimi. Šios dalies remontas yra vienas sudėtingiausių autoservise atliekamų darbų, o siekiant kokybiškų remonto paslaugų, reikia ieškoti ne tik patyrusių specialistų, bet ir modernios įrangos.

Vis dėlto, kuo anksčiau pastebėsite variklio sistemos sutrikimus, tuo lengvesnis bus transporto priemonės remontas. Dėl šios priežasties, ČAPKAUSKAS automobilių serviso komanda dalijasi 5 dažniausiais pasitaikančiais automobilio signalais, reiškiančiais pakitimus variklio sistemoje. Susidūrę su jais, skubėkite atlikti diagnostiką, adresu Elektrėnų g. 8H, Kaunas.

1) Padidėjusios kuro sąnaudos.

Nepelnytai išaugusios kuro sąnaudos yra pirmasis signalas, informuojantis apie nemalonius pakitimus transporto priemonėje. Viena iš dažniausiai pasitaikančių padidėjusių kuro sąnaudų priežasčių – variklio gedimai. Pavyzdžiui, nustojusi veikti variklio srityje esanti degimo žvakė ar viename iš cilindrų neužsidegantis degusis mišinys. Visgi, gedimo priežasčių gali būti kur kas daugiau, o kol jos nepadarė reikšmingos žalos visai variklio sistemai, būtina skubėti atlikti gedimo diagnostiką ir šalinimą.

2) Ūžesiai, sklindantys iš variklio

Išgirdę neatpažintus, iš variklio sklindančius garsus, neskubėkite pasigarsinti muzikos. Tai ypatingai didelę grėsmę kelti galintys simptomai. Jei keisti naujieji garsai primena tarsi ūžesį, gana daug šansų, kad susiduriate su nusidevėjusiomis variklio dujų paskirstymo mechanizmo detalėmis. Esant šiam gedimui variklis gali būti sugadintas nepataisomai. Savo pačių labui – nedelskite surasti naujojo triukšmo priežastį!

3) Padidėjęs dūmingumas

Dar vienas požymis rodantis, kad variklio sistema susiduria su rimtais pakitimais – padidėjęs automobilio dūmingumas. Laiku pastebėjus ir išsprendus dūmingumo problemas galima išvengti rimtų automobilio gedimų. Važinėjant intensyviai dūmijančiu automobiliu, keliate grėsmę tiek sau, tiek aplinkai. Jei iš automobilio sklinda mėlyni dūmai, gali būti, jog jūsų automobilyje susidėvėję variklio žiedai ar išdilę cilindrai. Baltas dūmas gali signalizuoti kitą variklio problemą – pradegusią arba trūkusią tarpinę.

4) Padidėjusios variklinės alyvos sąnaudos

Pastebite, kad variklio alyvos sąnaudos ženkliai padidėjo? Tai dar vienas ženklas, grasantis rimtomis variklio problemomis. Pastebėję tai stenkitės kuo greičiau problemas išspręsti. Alyva gali ištekėti per nesandarias tarpines arba problema gali būti kitose variklio detalėse, pavyzdžiui, stūmokliuose, jų žieduose, vožtuvuose. Gedimus pašalinus greitai ir operatyviai, rimtų padarinių išvengsite. Vis dėlto, ilgai ignoruodami galite prisivirti rimtos košės – nepataisomai pažeisti visą variklio sistemą.

5) Sunku užvesti 

Sunkiai užsivesti automobilis gali dėl pačių įvairiausių priežasčių, pavyzdžiui, atsilaisvinusių baterijos gnybtų ar apskritai nusilpusio akumuliatoriaus, sutrikimu kuro sistemoje ar itin šaltų žiemos rytų padarinių. Visgi, viena rimčiausių sutrikusio užvedimo priežasčių gali būti gedimas variklio sistemoje, dažnai įvardijamas, kaip „užkalęs variklis“. Šiuo atveju pasekmės gali būti itin liūdnos – variklio perrinkimo ar keitimo nauju būtinybė.

Variklio remontas Kaune – ČAPKAUSKAS automobilių servise

Variklio remontas Kaune - ČAPKAUSKAS AUTOSERVISAS
Variklio remontas Kaune – ČAPKAUSKAS AUTOSERVISAS.

Automobilio gedimai nebaisūs su ČAPKAUSKAS automobilių serviso specialistais! Daugiau nei dešimties metų patirtį turinti ČAPKAUSKAS serviso komanda įsitikinus, kad daugumai automobilių remonto būtinybė atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų gedimų šalinimo sprendimų. Mes siekiame, kad Jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Mūsų kontaktus rasite ČIA, o daugiau naudingų transporto priemonės patarimų galite rasti mūsų FACEBOOK paskyroje.