fbpx
Turbinos remontas Kaune - ČAPKAUSKAS automobilių servise

Turbinų remontas Kaune – tikslumo ir profesionalios įrangos svarba

Turbokompresorius yra ir viena jautriausių automobilio dalių, reikalaujanti tiek tinkamos priežiūros, tiek profesionalaus ir itin kruopštaus remonto gedimo atveju. Apie tai, kodėl turbinų remontas Kaune turi būti atliktas labai tiksliai ir naudojant tik profesionalią įrangą, pasakoja ČAPKAUSKAS servisas komanda.

Turbokompresoriaus veikimo principas

Kaip rodo šio elemento pavadinimas, turbokompresorius susideda iš dviejų dalių – turbinos ir kompresoriaus, kurie yra sujungti velenu. Išmetamųjų dujų, išeinančių iš variklio per išmetimo kolektorių energija priverčia suktis turbiną, o ši velenu suka priešingame mazgo gale esantį kompresorių. Tuo tarpu kompresorius į variklio degimo kamerą teikia padidintą oro kiekį. Visa tai lemia, jog akivaizdžiai padidėja variklio sukimo momentas ir jo galia.

Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog naujos kartos turbokompresoriai gali įsisukti iki 220 000 apsisukimų per minutę bei įkaisti iki 800 °C. Šios ekstremalios sąlygos lemia, jog turbokompresorius tampa lengvai pažeidžiama automobilio dalimi. Dėl šios priežasties, norint išlaikyti tinkamai veikiančią turbiną, būtina tinkamai ją prižiūrėti – naudoti kokybišką alyvą ir ją laiku keisti, reguliariai keisti alyvos ir oro filtrus.

Turbinos remontui svarbiausia tikslumas

Turbinos remontas žinių, tikslumo bei profesionalių įrenginių reikalaujantis procesas. Netinkama eiga atliekami darbai ne tik nepadės išspręsti turbinos problemos, tačiau, neteisingai ją ardant, galima ir sugadinti tam tikras jos dalis. Kitas nepriekaištingo tikslumo reikalaujantis darbas yra turbinos balansavimas. Šimtais tūkstančių apsisukimų per minutę besisukanti turbina gali pajusti net menkiausią disbalansą. Dėl šios priežasties atliekant šį darbą reikalingi aukščiausią tikslumą užtikrinti galintys įrenginiai.

ČAPKAUSKAS automobilių servise naudojame aukštus kokybinius kriterijus atitinkančią modernią balansavimo įrangą, kuri suteikia galimybę balansuoti turbinas atsižvelgiant į kiekvienai turbinai būdingas sukimosi charakteristikas. Negana to, įranga leidžia balansuoti turbinas, kurių sukimosi greitis siekia net 250 000 apsukų per minutę.

Turbinų remontas Kaune – ČAPKAUSKAS automobilių servise

Jei susiduriate su automobilio turbinos problemomis – jas patikėkite profesionalams! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!