fbpx
Turbinos restauravimas

Turbinos restauravimas – geriausias sprendimas jūsų automobiliui?

Susidūrėte su turbinos gedimu? Turbinos restauravimas – vienas iš sugedusios turbinos sprendimo būdų. Jei dvejojate, ar tai geriausias pasirinkimas jūsų automobiliui, ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda kviečia skaityti toliau.

Turbinos restauravimas – privalumai ir trūkumai

Pagrindinė priežastis, kodėl automobilių savininkai renkasi restauruoti turbiną, o ne pirkti naują, yra kaina. Turbinos restauravimas yra ekonomiškesnis variantas, leidžiantis sutaupyti nemenką sumą pinigų. Visgi, šioje vietoje taip pat reikėtų įvertinti kelis aspektus. Jei rinksitės pigiausiai darbus atliekantį servisą, galintį pasigirti tik žema kaina, o ne darbų kokybe, galutiniame variante gali tekti sumokėti daugiau. Turbina yra jautri automobilio dalis, turinti mikroskopinius konstrukcinius tarpelius ir veikianti didelėmis apsukomis. Dėl šios priežasties jos remontui reikalinga profesionali įranga ir patyrę meistrai.

Tiesa, taip pat svarbu turėti mintyje, jog turbiną restauruoti pavyks ne visuomet. Kai kuriais atvejais turbina gali būti pernelyg nusidėvėjusi arba smarkiai pažeista. Tokiu atveju, vienintelis sprendimas – įsigyti naują dalį.

Priimant galutinį sprendimą, verta pasikonsultuoti su patyrusiais automobilių mechanikais arba turbinų specialistais. Jie įvertins automobilio turbinos būklę ir pasiūlys geriausią sprendimą, atsižvelgiant į konkrečią situaciją ir poreikius.

Turbinų taisymas ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE taisome lengvųjų ir komercinių automobilių turbinas bei atliekame kitas paslaugas – nuo diagnostikos iki pilno taisymo su garantija.

Atliekame:

  • turbinų balansavimą
  • naudotų turbinų patikrą ir balansavimą
  • naudotų turbinų pralaidumo tepalui patikrą
  • įsiurbimo ir EGR sistemų diagnostiką
  • iškilusių traukos problemų diagnostiką ir kompleksišką problemų ir gedimų šalinimą
  • įvairių renovuotų turbinų pardavimą

Dėka modernios įrangos visus turbinų priežiūros, taisymo ir diagnostikos darbus atliekame savo servise, griežtai laikydamiesi techninių reikalavimų.

Kokybiškam turbinos restauravimui –  ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS!

Jei susiduriate su automobilio turbinos problemomis, patikėkite jas profesionalams! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Patikėkite transporto priemonę profesionalams, kuriais pasitiki automobilių sporto čempionai.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius turbinos remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!