fbpx
Padangų keitimas - ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS

Padangų keitimas: ką apie tai turi žinoti  kiekvienas vairuotojas?

Kaip ir kasmet, kartu su pavasariu atkeliauja ir kita svarbi tema – padangų keitimas. Nors, remiantis kelių eismo taisyklėmis (KET), nuo balandžio 10 dienos draudžiama vairuoti tik transporto priemones su dygliuotomis padangomis, tačiau ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda ragina ilgai nedelsti ir žiemines padangas taip pat keisti vasarinėmis.

Kodėl žiemines padangas būtina keisti į vasarines?

  • Temperatūrai pakilus aukščiau nei 7 °C, žieminių padangų sukibimas su kelio danga tampa prastesnis nei vasarinių. Dėl šios priežasties, važiuojant su vasarinėmis padangomis, stabdymo kelias bus trumpesnis, o automobilio stabilumas – geresnis.
  • Ilgaamžiškumas. Svarbu žinoti, jog žieminės ir vasarinės padangos yra gaminamos iš skirtingų mišinių. Žieminių padangų guma yra minkštesnė, todėl esant šiltam orui ji deformuojasi ir dėvisi ženkliai greičiau.
  • Mažesnės degalų sąnaudos. Kaip jau minėjome, šiltuoju metų laiku žieminės padangos greičiau deformuojasi. Atitinkamai, dėl to stiprėja pasipriešinimas riedėjimui, kas sąlygoja didesnes kuro sąnaudas.
  • Galiausiai, reikėtų nepamiršti, jog vasarinės padangos užtikrina geresnę važiavimo patirtį – jos veikia tyliau ir stabiliau.

Keičiant padangas, nepamirškite ir ratų suvedimo!

Siekdami sutaupyti automobilių savininkai neretai praleidžia transporto priemonės saugumą ir ilgaamžiškumą užtikrinančią procedūrą – ratų suvedimą. Jei priklausote šiai kategorijai, nuliūdinsime jus – sutaupyti visgi nepavyks. Dėl prastos ratų geometrijos trumpėja padangų tarnavimo laikas, greičiau dyla važiuoklės dalys, o automobilis sunkiau įsibėgėja, dėl ko didėja kuro sąnaudos.

Negana to, ratų suvedimas yra ypač aktualus siekiant užtikrinti saugumą. Dėl netinkamos ratų geometrijos automobilis tampa sunkiau valdomas kelyje, mažėja jo manevringumas ir stabilumas.

Pažangus ratų suvedimo stendas

ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE ratų suvedimas atliekamas rinkoje pirmaujančiu ratų suvedimo stendu – HOFMANN GEOLINER 630. Aukščiausius vokiškos kokybės standartus atitinkančio įrenginio dėka važiuoklės pakitimai pašalinami milimetrų tikslumu vos per kelias minutes.

Be to, įrenginio duomenų bazėje saugomos viso pasaulio automobilių techninės specifikacijos ir tikslūs duomenys. Todėl visiškai nesvarbu ar jūsų automobilis naujas, ar skaičiuoja nebe pirmą dešimtį.

Kokybiškas padangų keitimas  ir ratų suvedimas ČAPKAUSKAS AUTOCENTRE

Atliekant ratų suvedimą, važiuoklės patikra –  NEMOKAMA! Visus sezoninius transporto priemonės priežiūros darbus patikėkite profesionalams – ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komandai.

Daugiau nei dešimties metų patirtį turinti ČAPKAUSKAS AUTOCENTRAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius padangų keitimo, ratų suvedimo, automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!