fbpx
Turbinų restauravimas Kaune

Nauja turbina ar turbinų restauravimas Kaune – ką pasirinkti?

Susidūrus su turbinos gedimu kyla klausimas – pasirinkti naują ar restauruotą turbiną? Padėti išspręsti šią dilemą šiandien pasiruošę ČAPKAUSKAS servisas komanda. Dalinamės patirtimi, kokiu atveju geriau rinktis naują turbiną, o kada tinkamesnis pasirinkimas – turbinų restauravimas Kaune.

Pirma – gedimo priežastis

Primename, jog vien turbina genda retai, o turbinos gedimas dažniausiai yra tik kitų automobilio sistemų sutrikimo pasekmė. Tad taisyklė #1 – pirmiausia pašalinamas gedimo šaltinis, tik tuomet keičiama turbina! Atsiminkite, jog tiek nauja, tiek restauruota turbina gali greitai sugesti, jei bus pakeista tik ji, tačiau nebus nustatytas ir pašalintas pagrindinis gedimo šaltinis. Dėl šios priežasties ČAPKAUSKAS servise dirbame kompleksiškai – pakeičiame ne tik sugedusią turbiną, bet kartu diagnozuojame dėl kokių priežasčių turbina buvo pažeista bei pašaliname gedimo šaltinį. Eliminavus šias problemas, galime užtikrinti, jog automobilio turbina veiks efektyviai, o remontas bus ilgaamžis.

Nauja turbina ar turbinų restauravimas Kaune?

Abu pasirinkimai turi savų privalumų bei trūkumų. Be abejo, pasirinkus naują, patikimo gamintojo turbiną ir pašalinus pagrindinius gedimus, užtikrinama kokybė bei ilgaamžiškumas. Deja, naujų turbinų kaina gana aukšta, dažnu atveju, gali būti net keletą kartų didesnė nei restauruotos turbinos.

Tuo tarpu, restauruotos turbinos efektyvumas priklausys nuo automobilių serviso – jame naudojamos įrangos bei dirbančių specialistų. Profesionaliame automobilių servise restauruota turbina gali tarnauti beveik kaip nauja. Tiesa, vienas iš pagrindinių indikatorių, kuris padės suprasti, ar servise gausite kokybiškas detales ir paslaugas – tai už darbus suteikiama garantija.

Turbinos keitimas

Nusprendus kokio tipo turbiną pasirinkti, kitas svarbus žingsnis yra turbinos montavimas. Keičiant turbiną, svarbu laikytis būtinų montavimo taisyklių bei sutelkti dėmesį į individualias turbinos savybes. Norint užtikrinti geriausią rezultatą, montuojant turbiną, būtina atlikti ir kitus darbus:

  • variklio alyvos ir alyvos filtro keitimas;
  • tarpinio oro aušintuvo ir pajungimo žarnų plovimas;
  • variklio oro filtro keitimas;
  • tepalo padavimo vamzdelių plovimas ar keitimas naujais;
  • alyvos slėgio matavimas.

Turbinų keitimas ir restauravimas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma automobilių gedimų atsiranda dėl netinkamos jų priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų automobilis tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Mūsų servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų, tokių kaip TURBO INTERNATIONAL ir MELLET. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!