fbpx
Mikroautobusų remontas Kaune - ČAPKAUSKAS automobilių servisas

Mikroautobusų remontas Kaune: kodėl verta rinktis ČAPKAUSKAS automobilių servisą?

Ieškote patikimos vietos, kur būtų atliekamas profesionalus mikroautobusų remontas Kaune? Turime jums gerų žinių! Nuo šiol moderniame ČAPKAUSKAS automobilių servise aukščiausios kokybės remonto bei aptarnavimo paslaugas teikiame ir mikroautobusams bei krovininiam transportui, kurio svoris siekia iki 4,5 tonos.

Na, o jei vis dar kyla klausimų, ar tikrai verta rinktis ČAPKAUSKAS automobilių servisą, dalinamės su jumis 6 priežastimis, kurios tikime atsakys į šį klausimą.

1) Platus paslaugų spektras

ČAPKAUSKAS automobilių servise teikiame platų mikroautobusų ir kitų sunkiųjų automobilių remonto darbų spektrą: atliekame turbinų remontą, traukos problemų šalinimą, stabdžių sistemos remontą, variklio sistemos remontą, važiuoklės remontą, kuro sistemos remontą, šaliname elektros sistemos gedimus, atliekame ratų suvedimą, išduodame pažymas bei pasirūpiname periodiniais transporto priemonės priežiūros darbais – tepalų, oro, kuro filtrų keitimu ir kt.

2) Rinkoje pažangiausi įrenginiai

Mikroautobusų ir kitų krovininių transporto priemonių remontui naudojame modernius patikros stendus, kurių dėka galime efektyviai nustatyti koks gedimas kamuoja jūsų automobilį. Na, o žinodami tikslų gedimą ir į pagalbą pasitelkę rinkoje lyderiaujančius remonto prietaisus galime užtikrinti darbų greitį ir kokybę.

3) Patyrę ir kvalifikuoti meistrai

Mūsų servisui vadovauja automobilių sporto meistras, daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas Ramūnas Čapkauskas, kuris aplink save yra subūręs ilgą darbo patirtį turinčią profesionalų komandą. Dėka įvairių sričių specialistų galime atlikti pačias įvairiausias automobilių remonto paslaugas – nuo perdegusios automobilio žibinto lemputės iki sudėtingų mikroautobuso problemų sprendimų.

4) Detalės remontui – iš patikimų tiekėjų

Per ilgesnę nei 10 metų serviso darbo patirtį turėjome galimybę dirbti su įvairiais tiekėjais. Visgi, bėgant laikui išsigryninome ir pasirinkome partnerius, kuriais pasitikime ir neabejojame jų tiekiamų prekių kokybe. Dėl šios priežasties šiandien savo klientams galime pasiūlyti detales, kurių dėka jūsų transporto priemonė kelyje tarnaus sklandžiai ir ilgai.

5) Operatyvus aptarnavimas

Žinoma, darbų greitis priklauso nuo automobilio modelio, jo būklės bei gedimo sudėtingumo, tačiau dėka pažangių ir spartų darbą užtikrinančių įrenginių bei profesionalų meistrų galime garantuoti aukštą darbų operatyvumą.

6) Darbų atlikimo garantija

ČAPKAUSKAS automobilių servise dėka visų aukščiau išvardintų veiksnių esame užtikrinti atliekamų remonto darbų kokybe, todėl visiems mūsų servise įvykdytiems darbams drąsiai galime suteikti net 6 mėnesių kokybės garantiją.

Mikroautobusų remontas Kaune – ČAPKAUSKAS automobilių servise

Susiduriate su mikroautobusų gedimais ir ieškote, kas šias problemas galėtų išspręsti Kaune? Susisiekite su ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma gedimų atsiranda dėl netinkamos transporto priemonių priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų mikroautobusas tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!