Mikroautobusų remontas – tai tema, su kuria bėgant laikui tenka susidurti kone kiekvienam mikroautobuso savininkui. Vienas iš pagrindinių būdų, padedantis sumažinti sudėtingų gedimų riziką, yra ankstyva gedimų diagnostika ir gedimų šalinimas. Dėl šios priežasties visų transporto valdytojai skatinami ne tik kuo greičiau reaguoti į atsiradusius naujus transporto priemonės darbo pakitimus, bet ir atlikti periodinę mikroautobuso patikrą.
Na, o remiantis serviso darbo patirtimi, šiandien ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda dalijasi 6 gedimais, kurie mikroautobusų valdytojus aplanko bene dažniausiai.
1) Duslintuvo gedimas
Duslintuvo problemos dažniausiai atsiranda dėl kelių priežasčių – dėl susidėvėjimo, dėl važinėjimo blogos kokybės keliais arba dėl kitų išmetimo sistemos dalių gedimų, pavyzdžiui, katalizatoriaus.
Apie šio elemento gedimą vairuotojus įprastai įspėja keisti garsai – intensyvus riaumojimas arba garsius šūvius primenantis garsas. Taip pat apie šios dalies defektą gali pranešti ir išmetamųjų dujų kvapas salone bei sumažėjusi transporto priemonės galia.
2) Užsikimšęs kietųjų dalelių filtras
Dar viena dažna problema, su kuria neretai susiduria mikroautobusų vairuotojai yra užsikimšęs kietųjų dalelių (DPF) filtras. Šis filtras užsikimšti gali dėl daugybės priežasčių, tačiau kaip pačias dažniausias galime išskirti – netinkamą mikroautobuso priežiūrą, netinkamų arba nekokybiškų automobilių skysčių naudojimą ir laiku nepašalintus turbinos gedimus.
Primename! Atlikti DPF filtro valymą būtina vos įsižiebus įspėjamajai filtro lemputei. Laiku neatlikus šio darbo, vėliau galite susidurti su sudėtingais transporto priemonės gedimais.
3) „AdBlue“ sistemos gedimas
Krovininių automobilių ir mikroautobusų vairuotojams „AdBlue“ skystis nėra naujiena, kadangi ilgą laiką šis skystis buvo naudojamas tik sunkiesiems automobiliams. Visgi, nors „AdBlue“ sistema atlieka svarbų darbą ir šalina kenksmingas azoto dvideginio daleles, ši automobilio sistemos dalis yra ypač jautri aukštoms ir žemoms temperatūroms bei nešvarumams.
4) Kaitinimo žvakių gedimai
Ko gero žinote, jog kaitinimo žvakės yra skirtos variklio užvedimui. Tad, jei bent viena iš kaitinimo žvakių neveikia tinkamai, transporto priemonę gali tapti sunku užvesti. Sutrikus kaitinimo žvakių darbui, taip pat galite susidurti su kitais mikroautobuso gedimais, tokiais kaip variklio užsikirtimas, padidėjęs dūmingumas.
5) Stabdžių sistemos gedimai
Jei stabdydami girdite keistus garsus arba padidėjusią vibraciją, nedelsdami susisiekite su profesionalais! Stabdžių sistema yra viena svarbiausių mikroautobuso saugumo sistemų, kurioje dėl netinkamos priežiūros, nusidėvėjimo, agresyvaus vairavimo stiliaus ar dažno važiavimo prasta kelio danga atsiranda įvairūs gedimai.
6) Elektronikos gedimai
Tobulėjant technologijoms, automobiliuose daugėja elektroninių sistemų, o atitinkamai ir šių sistemų gedimų. Siekiant išvengti netikėtų transporto priemonės elektros sistemos gedimų, būtina reguliariai atlikti mikroautobuso diagnostiką.
Mikroautobusų remontas – ČAPKAUSKAS automobilių servise
Susiduriate su mikroautobusų problemomis? Patikėkite jas profesionaliai ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komandai! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma gedimų atsiranda dėl netinkamos transporto priemonių priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų mikroautobusas tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.
Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.
Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.
Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!