fbpx
Krovininio transporto remontas - ČAPKAUSKAS automobilių servisas

Krovininio transporto remontas: 10 darbų, kuriuos privalote atlikti artėjant žiemai

Priverstinis krovininio transporto remontas – tema, kurios norisi išvengti? ČAPKAUSKAS automobilių serviso komanda dalijasi 10 svarbiausių darbų sąrašu, kuriuos būtina atlikti dar šį rudenį!

1) Patikrinkite akumuliatorių

Nuo akumuliatoriaus kokybės priklauso, ar paspaudus šaltukui, pavyks užkurti transporto priemonę. Jei su šia problema susidurti nenorite, artėjant žiemai išsiaiškinkite, ar akumuliatorius veikia tinkamai.

2) Patikrinkite aušinimo skysčio koncentraciją

Artėjant žiemos sezonui taip pat rekomenduojama patikrinti aušinimo skysčio koncentraciją arba, kitaip sakant, skysčio užšalimo lygį. Jei reikia, skystį papildykite iki numatytos normos. Na, o, jei aušinimo skystis naudojamas ilgiau nei du metai, laikas jį pakeisti.

3) Patikrinkite kaitinimo žvakes

Dėl senų ir prastai veikiančių kaitinimo žvakių jūsų transportas gali pradėti kurtis prasčiau, o užklupus šalčiams – nebeužsivesti. Norint išvengti šių rūpesčių, rudenį ypatingai svarbu atlikti kaitinimo žvakių patikrą.

4) Pakeiskite kuro filtrą

Kaip dažnai keisti kuro filtrą, rasite kiekvienos transporto priemonė informaciniame apraše, kurį pateikia gamintojas. Visgi, jei vairuojate dyzelinį sunkvežimį, šį filtrą rekomenduojama keisti rudens-žiemos sezonu, kadangi šiuo metu jo funkcionalumas tampa dar svarbesniu.

5) Patikrinkite oro vėdinimo ir šildymo sistemą

Su salono šildymo problemomis žiemos metu, ko gero, nenorėtų susidurti nė vienas automobilio vairuotojas, o ypač važinėjantis tolimus atstumus. Dėl šios priežasties, artėjant žiemai, rekomenduojame patikrinti oro vėdinimo ir šildymo sistemą bei nepamiršti laiku keisti oro filtrų.

6) Įvertinkite stabdžių sistemos veiklą

Tinkamai veikianti stabdžių sistema – vienas svarbiausių saugios kelionės garantų. Tiesa, žiemos metu, dėl slidžios kelio dangos ir sniego, kokybiškas šios sistemos veikimas tampa dar aktualesnis.

7) Apžiūrėkite priekinį stiklą

Atidžiai apžiūrėkite priekinį automobilio stiklą – ar jame nėra akmenukų įdaužų ar kitų smulkių stiklo skilimų. Įdaužose įprastai kaupiasi drėgmė, tad temperatūrai nukritus žemiau nulio, jos užšals, o užkūrus transporto priemonę, atšils. Dažnai besikeičianti temperatūra gali lemti spartų viso stiklo skilimą. Todėl pastebėjus šią problemą, ją spręsti rekomenduojame kaip galima greičiau.

8) Papildykite žieminio langų plovimo skysčio bakelį

Spustelėjus pirmajam šaltukui, vasarinis langų skystis gali užšalti ir pridaryti problemų jūsų transporto priemonei. Dėl šios priežasties žieminiu langų plovimo skysčiu, kuris padės užtikrinti gerą matomumą ir saugią kelionę, rekomenduojame pasirūpinti iš anksto.

9) Patikrinkite padangas

Ar žinojote, jog net 80 proc. sėkmės stabdant automobilį, priklauso nuo padangų būklės? Norėdami užtikrinti maksimalų saugumą, atlikite padangų būklės patikrą.

10) Sutepkite sandarinimo gumas

Po lietaus, spustelėjus šaltukui, transporto priemonės duris atplėšti gali tapti sudėtinga. Todėl, galiausiai, pasirūpinkite specialiomis priemonėmis, skirtomis sutepti sandarinimo gumas.

Krovininio transporto remontas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Norite atlikti sezoninę krovininio transporto patikrą, o galbūt susiduriate su krovininio transporto gedimais? Susisiekite su ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda! Daugiau nei dešimties metų patirtį turintis ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komanda įsitikinus, kad dauguma gedimų atsiranda dėl netinkamos transporto priemonių priežiūros ar nekokybiškų remonto sprendimų. Mūsų siekis, kad jūsų krovininis transportas tarnautų ilgai ir patikimai – be jokių siurprizų kelyje.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!