fbpx
Draudiminių įvykių administravimas

Draudiminių įvykių administravimas – lengvas autoįvykio padarinių šalinimas

Net ir menkiausias autoįvykis turi savybę sugadinti nuotaiką kiekvienam. Ką jau kalbėti, kai tenka papildomai rūpintis ne tik automobilio remonto, bet ir dokumentų tvarkymo rūpesčiais. Draudiminių įvykių administravimas yra puiki išeitis visiems, norintiems išvengti galvos skausmo bendraujant su draudimo kompanijomis, tvarkant dokumentus bei ieškant kokybiškus remonto darbus atliekančio automobilių serviso.

Kokius darbus ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISE atliekame po autoįvykio?

ČAPKAUSTAS AUTOMOBILIŲ SERVISE esame pasirengę atlikti visus reikalingus darbus – nuo autoįvykio įregistravimo iki kokybiško automobilio remonto:

  • Konsultuojame į eismo įvykį patekusius vairuotojus;
  • Užregistruojame autoįvykį draudimo bendrovėje;
  • Nustatome automobilio defektus ir pažeidimus;
  • Surenkame visus reikalingus dokumentus, sudarome sąmatą ir ją suderiname su draudimo bendrove;
  • Surandame ir nuperkame automobiliui reikalingas detales;
  • Atliekame visus reikalingus automobilio remonto darbus;
  • Esant poreikiui, suteikiame pakaitinį automobilį.

Kodėl darbus po autoįvykio verta patikėti profesionalams?

  • Draudimo išmoka visoms problemoms po avarijos atlyginti. Nusprendus automobilį po autoįvykio tvarkyti patiems, draudimo bendrovės įprastai žalos atlyginimą apskaičiuoja pagal pirminės apžiūros fotografijas. Deja, dažnai šios fotografijos parodo tik paviršines automobilio problemas. Tuo tarpu, draudiminių įvykių administravimą patikėjus profesionalams, draudimo išmoka nustatoma pagal realias išlaidas, kurios reikalingos sutvarkyti jūsų automobilį po avarijos.
  • Profesionalus remontas užtikrina automobilio ilgaamžiškumą. Eismo įvykis, kurio metu nukenčia jūsų automobilis, trumpina transporto priemonės gyvavimą. Tiesa, laiku atlikus kokybišką automobilio remontą, didelių problemų galite išvengti. Šiame kontekste labai svarbu pasirinkti kokybiškas paslaugas ir kokybiškas detales bei sprendimus siūlančius servisus.
  • Sutaupote laiko. Automobilį patikėjus profesionaliam automobilių servisui, administruojančiam draudiminius įvykius, sutaupysite laiko: neteks važinėti iš vienos vietos į kitą, autoįvykio padarinius derinti su skirtingų sričių ekspertais..

Draudiminių įvykių administravimas ČAPKAUSKAS automobilių servise

Įvykus autoavarijai, automobilio rūpesčius patikėkite ČAPKAUSKAS AUTOMOBILIŲ SERVISAS komandai! Daugiau nei dešimties metų patirtį turinčių specialistų komanda padės sutvarkyti reikiamus dokumentus, atliks automobilio apžiūrą, sukontaktuos su draudimo bendrove ir atliks aukščiausios kokybės remonto darbus.

Servise dirba profesionalių specialistų komanda, darbui naudojame tik modernią bei šiuolaikišką įrangą, o detales reikalingas remontui, perkame tik iš kokybiškų ir patikrintų tiekėjų. Dėl šios priežasties remontui galime drąsiai suteikti 6 mėnesių kokybės garantiją.

Susisiekite! Atsakysime į visus Jums kylančius automobilio remonto ir priežiūros klausimus. Mūsų kontaktus rasite ČIA.

Norite matyti daugiau automobilių priežiūros patarimų? Spauskite ČIA ir sekite mus Facebook!